Menu English


Turnaje

PROČ MÍT TURNAJ U NÁS?

Od prvního odpaliště ostravického golfového hřiště budete vědět, že jste udělali dobré rozhodnutí pro uspořádání golfového turnaje u nás. Na každé jamce vás bude doprovázet panoramatický výhled na beskydský horský masív, jako pozadí jednoho z nejhezčích golfových hřišť u nás.

Víte, že na Vaše hráče zapůsobí sametově zelené ferveje, zářivě bílé bankry, rychlé grýny a vzrušující hra na nezaměnitelných jamkách. Již od vytažení bagu z automobilu zažijí Vaší hosté vlídné služby, které si užijí po celý den. A co bude následovat, jsou neuvěřitelné jamky, které si budou pamatovat navždy a den zakončený lahodným banketem v roubené klubovně.

V Ostravici jsme uspořádali více než 450 turnajů od okamžiku otevření našeho hřiště v roce 2008, a to včetně korporátních, klubových a sportovních turnajů a menších rodinných turnajů. Důvodem, proč mají promotéři turnajů rádi naše hřiště, se může zdát zřejmé, nicméně zde je přehled těch zásadních, pro které si vyberete naše hřiště.

Chris Johnson, designer golfových hřišť s bohatou zkušeností, navrhl naše hřiště v nádherném beskydském údolí, tak typickém svými šumnými potůčky a bystřinami a vyzrálými smíšenými lesy. Ostravické golfové hřiště nabízí velkolepý vizuální zážitek spojený s golfovým dobrodružstvím. Bude to hra, o které si budou Vaši hráči povídat ještě mnoho měsíců poté.

Poskytujeme mnoho služeb v průběhu turnaje, které jinde nenajdete. Díky našemu vybavení přímo na hřišti v podobě třech občerstvovacích stanic, můžeme poskytovat teplý catering a ledové nápoje přímo v turnaji. Dále budou Vaši hráči občerstvováni pojízdným barem, který je vybaven také golfovým zbožím. Při startu turnaje budou přivítáni naším startérem, který hráčům poskytne veškeré informace k turnaji a na svém stanovišti jim vydá nutné soutěžní náležitosti a rady.

Máme stylovou roubenou terasu v golfovém klubu, která má výhled na většinu golfového hřiště a nejvyšší horu Beskyd. Toto prostředí je vyhledávaným místem pro vyhlášení výsledků turnaje a ukončení příjemného dne. Na terase hostům servírujeme oblíbené grilované hovězí steaky, žebírka a na grilu upravenou zeleninu. Připravujeme však také rozličné bufetové stoly, obědy „servírované na stůl“ a balíčky občerstvení do hry.

Jen několik kroků z odpaliště jamky č. 1 je v šesti domech rozprostřen hotel GREEN INN, který je plně vybaven pro potřeby golfistů. Ti zde naleznou nejen standardní vybavení čtyřhvězdičkového hotelu, ale také caddyroom, pro uložení svého golfového vybavení a wellness. Pro ty hráče, kteří ubytování nevyužijí, jsou zde připraveny šatny a sprchy. Společně s restaurací, je náš resort plně vybaven pro ideální golfový pobyt.

Můžete u nás hrát, kterýkoli den v týdnu a vítáme jak malé skupinky turnajových hráčů, tak větší komerční akce. S naší spolupracující produkční agenturou Vám můžeme připravit mnoho nevšedních doprovodných akcí pro ne-hráče turnaje. Atraktivní programem je také akademie golfu s naším profesionálním trenérem Adrianem Hubertem, členem britské PGA.

A nezapomeňte, náš resort je pouhých 30 min. z města Ostravy a 60 min. ze Žiliny. Pouze několik kilometrů Vás dělí od dalších dvou velmi kvalitních čeladenských osmnáctek, které dávají příležitost pro turnajový víkend v Čeladné-Ostravici Golf Resortu.

Spojeno s vynikající dostupností, jsme jednoduše na dosah pro všechny Vaše hosty.

TURNAJE POŘÁDANÉ RESORTEM

Golf & Ski Resort Ostravice pořádá rozmanité golfové turnaje. Turnaje jsou otevřené široké golfové veřejnosti. Organizujeme pravidelně široký rozsah soutěží v různých formátech, který se hodí pro každou úroveň golfisty a to jak během týdne, tak o víkendu.

TURNAJE 2016

Reference

REFERENCE – KOMERČNÍ TURNAJE:

REFERENCE – SPORTOVNÍ TURNAJE:


Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top