Menu English


Hotel

GREEN INN HOTEL****

Hotel je umístěn v srdci golfového resortu a poskytuje fascinující výhledy na beskydské údolí a golfové hřiště. Budete ubytováni v klidném prostředí, kde veškeré Vaše přání jsou doprovázena přívětivým personálem, který ví, kdo jste a proč jste si pro pobyt vybrali právě nás.

Komplex šesti hotelových domů s pokoji Standard a Comfort je situován na hranici golfového hřiště, které předurčuje naše zaměření na kvalitní golfové pobyty. Roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací.

Novinka! Pokoje, studia a apartmány Superior

Novinkou letošní sezóny je sedmý hotelový dům, který nabízí 6 ubytovacích jednotek kategorie Superior. Nachází se v bezprostřední blízkosti driving range a cvičných ploch, ze všech hotelových domů se nachází nejblíže klubu, kde naleznete recepci, restauraci, kongresové prostory a luxusní wellness. Superior pokoje Vás překvapí nádhernými výhledy, nenuceným luxusem a propojením přírodních materiálů a moderního designu. Exkluzivitu těchto pokojů podtrhují pohodlné postele s vysokými matracemi, značková kosmetika v koupelně a prostornost studií i apartmánů. Superior ubytování bude k dispozici již od 1. září, ceník pokojů zde.

Rafinovaná kombinace komfortu a pohostinnosti.

Celkem 36 prostorných pokojů, studií a apartmánů vybavených přírodními materiály navozuje pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne: „Přijeli jste na svou vysněnou horskou chatu, buďte zde jako doma!“ Hotelové pokoje nabízí komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí. Pokoje jsou uspořádány v jednotlivých domech ve dvou nadzemních podlažích a ubytování je členěno do těchto kategorií:

Pokoje lze využít také jednolůžkově a jsou vybaveny – bezplatným wifi internetem, klimatizací, minibarem, TV + SAT, přistýlkou a velkorysou terasou s fascinujícími výhledy. Každý pokoj má své vlastní parkovací místo a Vaše golfové bagy či kola si můžete odložit ve speciálních hotelových místnostech, jimiž jsou vybaveny každý ze sedmi hotelových objektů. Naši hosté mohou využít masáží a bezplatné sauny, páry či masážního bazénu.

Užijte si výhod našich hotelových hostů

Přečtěte si z naší Knihy návštěv, jak se hostům u nás líbilo.

Zelená přírodě

Označení Green v názvu hotelu není náhodné. Vybudovali jsme hotel, který svou konstrukcí a instalovanou technologií pro vytápění a ohřev vody splňuje předpoklady nízkoenergetických domů. V každém ze svých objektů skrývá systém tepelného čerpadla s hlubinným vrtem. Tím, že hotel sestává z šesti objektů, jej lze samostatně tepelně regulovat, což společně s nízkými energetickými nároky na teplo a ohřev vody a izolaci domů sendvičového typu, představuje opravdu nízké nároky na spotřebu energie a tepla.

Být Zeleným hotelem je naší dlouhodobou misí. Být Zeleným hotelem jde přímo k našemu cíli dosáhnout vyšší a dlouhodobou hodnotu Vašeho bydlení.

Objevte vynikající polohu hotelu

Svůj pobyt si rezervujte zde:

Tel: +420 558 431 549, +420 724 907 913 E-mail: info@golf-ostravice.cz


Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top NOVINKA – UBYTOVÁNÍ SUPERIOR