Menu English


Hotel

GREEN INN HOTEL****

Hotel je umístěn v srdci golfového resortu a poskytuje fascinující výhledy na beskydské údolí a golfové hřiště. Budete ubytováni v klidném prostředí, kde veškeré Vaše přání jsou doprovázena přívětivým personálem, který ví, kdo jste a proč jste si pro pobyt vybrali právě nás.

Komplex šesti hotelových domů je situován na hranici golfového hřiště, které předurčuje naše zaměření na kvalitní golfové pobyty. Roubeným vzhledem navazuje na zázemí golfového klubu s restaurací. 30 prostorných pokojů vybavených přírodními materiály navozuje pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne „právě jste přijeli“.

Rafinovaná kombinace komfortu a pohostinnosti.

Hotelové pokoje nabízí ve třech kategoriích komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí. Pokoje jsou uspořádány ve dvou nadzemních podlažích a ubytování je členěno do těchto kategorií:

Pokoje lze využít také jednolůžkově a jsou vybaveny – bezplatným wifi internetem, klimatizací, minibarem, TV + SAT, přistýlkou a velkorysou terasou s fascinujícími výhledy. Každý pokoj má své vlastní parkovací místo a Vaše golfové bagy či kola si můžete odložit ve speciálních hotelových místnostech, jimiž jsou vybaveny každý z šesti hotelových objektů. Naši hosté mohou využít masáží a bezplatné sauny, páry či masážního bazénu.

Užijte si výhod našich hotelových hostů

Přečtěte si z naší Knihy návštěv, jak se hostům u nás líbilo.

Zelená přírodě

Označení Green v názvu hotelu není náhodné. Vybudovali jsme hotel, který svou konstrukcí a instalovanou technologií pro vytápění a ohřev vody splňuje předpoklady nízkoenergetických domů. V každém ze svých objektů skrývá systém tepelného čerpadla s hlubinným vrtem. Tím, že hotel sestává z šesti objektů, jej lze samostatně tepelně regulovat, což společně s nízkými energetickými nároky na teplo a ohřev vody a izolaci domů sendvičového typu, představuje opravdu nízké nároky na spotřebu energie a tepla.

Být Zeleným hotelem je naší dlouhodobou misí. Být Zeleným hotelem jde přímo k našemu cíli dosáhnout vyšší a dlouhodobou hodnotu Vašeho bydlení.

Objevte vynikající polohu hotelu

Svůj pobyt si rezervujte zde:

Tel: +420 558 431 549, +420 724 907 913 E-mail: info@golf-ostravice.cz


Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top Roční členství 2016