Menu English


Hotel

GREEN INN HOTEL****


Vážení hosté,

náš resort bude v období od 17. prosince 16:00 hodin do 27. prosince 8:00 hodin uzavřen včetně restaurace.

Emailová komunikace, rezervace ubytování, objednávání voucherů emailem i přihlašování členů do golfových klubů Ostravice a Start fungují samozřejmě dále, těšíme se na Vaše rezervace, poptávky a přihlášky.

Přejeme Vám krásné prožití Vánoc, personál Golf & Ski Resortu Ostravice!


Hotel je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu Ostravice a poskytuje fascinující výhledy na Challege Golf Course Ostravice, ověnčený mnoha oceněními a na beskydské vrcholy i údolí. Budete ubytováni v klidném prostředí, kde veškerá Vaše přání jsou doprovázena přívětivým personálem, který ví, kdo jste a proč jste si svůj pobyt vybrali právě u nás.

Komplex sestává z hlavní budovy, tzv. klubu, ve kterém naleznete recepci, restauraci, kongresové prostory a luxusní wellness a ze sedmi samostatných hotelových domů ve kterých se nacházejí jednotlivé pokoje. U každého hotelového domu je k dispozici parkoviště a místnost pro uložení golfových bagů, kol či lyží. Všechny budovy svým roubeným a přesto architektonicky čistým vzhledem citlivě navazují na okolní krajinu a dávají příslib nenuceného luxusu. Dosud nabídku ubytování tvořily dvoulůžkové pokoje Standard a Comfort+, nově můžete využít i nabídku Superior pokojů. Ubytovací kapacity je možno využít k individuálnímu ubytování, čerpání golfových a jiných pobytových balíčků, pro rodinné i firemní akce a v neposlední řadě pro ubytování hostů golfových turnajů.

Novinka! Pokoje, studia a apartmány Superior

Novinkou letošní sezóny je ubytování kategorie Superior. Nachází se v bezprostřední blízkosti driving range a ostatních cvičných ploch, ze všech hotelových domů se nachází nejblíže klubu. Superior pokoje Vás překvapí nádhernými výhledy, nenuceným luxusem a propojením přírodních materiálů a moderního designu. Jistě Vás zaujme i množství praktických výhod, které Vám nabídneme. Exkluzivitu těchto pokojů podtrhují pohodlné postele s vysokými matracemi, kvalitní kosmetika v koupelně a vyjímečná prostornost studií i apartmánů. 

Rafinovaná kombinace komfortu a pohostinnosti!

Celkem 36 prostorných pokojů, studií a apartmánů vybavených přírodními materiály navozuje pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne: „Přijeli jste na svou vysněnou horskou chatu, buďte zde jako doma!“ Hotelové pokoje nabízí komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí. Pokoje jsou uspořádány v jednotlivých domech ve dvou nadzemních podlažích a ubytování je členěno do těchto kategorií:

Všechny ubytovací jednotky lze se zvýhodněním využít jako jednolůžkové.

Ceník ubytování naleznete ZDE.

Výhody ubytovaných hostů

Superior výhody (navíc k výhodám výše)

Přečtěte si z naší Knihy návštěv, jak se hostům u nás líbilo.

Zelená přírodě

Označení Green v názvu hotelu není náhodné. Vybudovali jsme hotel, který svou konstrukcí a instalovanou technologií pro vytápění a ohřev vody splňuje předpoklady nízkoenergetických domů. V každém ze svých objektů skrývá systém tepelného čerpadla s hlubinným vrtem. Tím, že hotel sestává z šesti objektů, jej lze samostatně tepelně regulovat, což společně s nízkými energetickými nároky na teplo a ohřev vody a izolaci domů sendvičového typu, představuje opravdu nízké nároky na spotřebu energie a tepla.

Být Zeleným hotelem je naší dlouhodobou misí. Být Zeleným hotelem jde přímo k našemu cíli dosáhnout vyšší a dlouhodobou hodnotu Vašeho bydlení.

Objevte vynikající polohu hotelu

Svůj pobyt si rezervujte zde

Tel: +420 558 538 538, +420 724 907 913 E-mail: info@golf-ostravice.cz


Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top