Menu English


Wellness

Pinášíme Vám kvalitní Wellness služby, které mohou naplno využívat jak hoteloví hosté (bezplatně), tak široká veřejnost. Díky novému klubu a také zcela nového wellness vybavení máte k dispozici nové možnosti relaxace, které zvyšují komfort a rozšiřují tak nabídku wellness služeb.

Na jaké wellness procedury se můžete těšit?

Provozní doba sauny a parní lázně je denně od 10:00 – 22:00 h., whirlpool od 15:00 – 22:00 h.

Fotogalerii našeho wellness si prohlédněte zde.

Sauna

Sauna umístěná v prostoru Wellness nové golfové klubovny osloví netradičním pojetím. Je vyrobena z materiálů nejvyšší jakosti s dominantním zastoupením cedrového dřeva. V interiéru oceníte lavice s masivní hranou, tvarované opěrky a podhlavníky a saunová kamna s parním vyvíječem. Vnější obklad je vyroben z masivu a tím dodává sauně ojedinělý vzhled. Režim sauny je nastaven dle aktuální potřeby hostů, a to

Pára

Parní sauna Vás zaujme především architektonickým pojetím interiéru, který je utvořen z nápaditého keramického obkladu – mozaiky. Parní lázeň Vás nejenom uvolní a obnoví Vaši energii, ale také podpoří Vaše zdraví a krásu, a to při teplotách mezi 43°C a 46°C a relativní vlhkostí nad 100%.

Parní lázeň je stejně ozdravující jako příjemná. Pomáhá silou vysokého obsahu páry a vlhké teploty. Je doporučována jako podpůrná činnost pro zmírnění níže uvedených stavů:

Jako podpůrný prostředek je parní lázeň doporučována i pro osoby trpícími:

Venkovní masážní bazén

Zcela nová venkovní vířivka, která je umístěna před wellness prostory poskytuje:

Thajské masáže

Uvolněte své tělo a mysl a vyzkoušejte originální thajské masáže v nově otevřeném masážním salonu golfové klubovny. Masáže provádí rodilá Thajská terapeutka s dlouholetými zkušenostmi ze zahraničních lázeňských resortů a rehabilitačních zařízení. Masérka vlastní certifikáty světoznámé školy „Klongluang Pathumthani“ pro všechny typy nabízených masáží. Masáže si mohou dopřát jak hoteloví hosté, tak i široká veřejnost.

Udělejte něco pro své zdraví a dopřejte si jedinečné thajské masáže

Tradiční thajské masáže se téměř v nezměněné podobě praktikují déle než tisíc let. Je součástí rodiny orientálních procedur založených na léčebné teorii vnitřních toků energie a energetické rovnováhy. Thajská masáž je především uvolnění energie, vyčištění mysli a bolesti Vašeho těla. Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.

Proč Thajskou masáž doporučujeme?

Thajská masáž zvyšuje pohyblivost těla, cirkulaci krve a lymfy, odstraňuje bolest a ztuhlost kloubů, posiluje nervový systém, odstraňuje energetické blokády v těle.

Dále pak:

Zvýhodněné nabídky

Thajská Masáž

Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Sestava thajské masáže začíná v uvolněné poloze na zádech s prací na přední části těla. Rytmickým houpavým pohybem masér zpracovává chodidla, pokračuje uvolňující prací na energetických liniích. Sestava vrcholí velkými jógovými ásanami, kterých netrénovaný člověk sám nedosáhne. Masér používá celého těla, ale doteky chodidel či loktů jsou vždy cílené a není používáno násilné manipulace.

Vhodné využiti

Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtíží. Dobré efekty má i na panické poruchy a únavový syndrom.

Thajská Olejová Masáž

Obsahuje prvky tradiční thajské masáže, ale i prvky indické ajurvédy, jednoho z nejstarších systémů léčby na světě. Je to mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak s použitím 100% přírodních olejů, do kterých se přidávají vonné esence dovezené z Thajska.

Pomáhá při bolestech zad, svalstva, problémech s klouby, zlepšuje krevní oběh, rozproudí lymfatický systém, posiluje imunitu. Je výbornou prevencí před nemocemi. Tělo harmonizuje, uzdravuje, posiluje a nabízí dokonalou relaxaci.

Thajská Masáž Nohou

Jedná se o stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů. Tato masáž má velmi hlubokou tradici léčby. Před masáží vám masérka opláchne a osuší nohy, samotná masáž proběhne vsedě.

Masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí nejen fyziologicky, ale i psychicky a antistresově. Reflexologie může hrát důležitou roli v dosažení a udržení lepšího zdravotního stavu a pohody a navodit tak tělesnou a duševní harmonii.

Masáž hlavy, zad, šíje a ramenou

Smyslem je uvolnění napětí v horní části zad, hlavy, ramen a šíje. Masáž hlavy spojená s akupresurní technikou v oblasti hlavy, krční a hrudní páteře pomáhá navodit vysoké uvolnění. Šetrným promačkáváním energetických bodů na obličeji a šíji prokrvuje pokožku, a tím ji pomáhá bránit se stresům a stárnutí. Tato masáž vás uvolní, působí i na bolesti hlavy a její opakování má pozitivní vliv i na časté migrény.

Golfová masáž

Pomocí speciálních technik, včetně protahování a mobilizace svalové energie jsme schopni maximalizovat rozsah pohybu a flexibilitu, která vám umožní efektivnější hru s větší lehkostí a přesností. Masáž zahrnuje zmírnění bolesti zad a šíje, což Vám umožní lépe soustředit pohled Váš na míč. Zvyšuje rozsah pohybu a umožňuje efektivnější nápřah. Pozornost je zaměřena i na paže a ramena, díky čemuž zlepšíte přilnavost paží při švihu. Jednou z nejdůležitějších výhod je, že se masáží uvolní horní a dolní část zádových svalů a zvýší se tím schopnost otáčení během švihu a snižuje bolest dolní části zad, spojené s opakovaným golfovým pohybem. Pravidelnou masáží zlepšujete nejen svou hru, ale výrazně předcházíte riziko vzniku zranění.

Ceník masáží naleznete zde.

Golf jóga

Jóga je komplexní systém cvičení, které působí nejen na fyziologickou, ale i mentální stránku člověka. Jejím cílem je uvolnit, protáhnout a posílit celé tělo, redukovat stres a napětí a celkově relaxovat nejen tělo, ale i mysl. Krom toho zpevní a prodlouží svaly a transformuje celé tělo, zlepší jeho výživu a funkce. Redukuje vnitřní stres a napětí a hlavně pomáhá zlepšit koncentraci, která je při hře golfu velice důležitá. Relaxační techniky jógy snižují srdeční frekvence a krevní tlak, což má opět pozitivní vliv na nervovou soustavu.

Cílenou součástí golfových balíčků bude nabídka možnosti cvičení golf jógy, resp. Jógy zaměřené na protažení, uvolnění a mobilizaci partií, které jsou při hře golfu nejvíce využívány, často i přetěžovány. Správné používání vlastního těla může pomoci zlepšit jak samotnou golfovou hru,tak i požitek z ní, a dosáhnout případných výsledků nejen na hřišti, ale i na sobě samém.

V sobotní ráno a odpoledne bude probíhat hodinové cvičení golf-jógy, které připraví hráče na aktivitu na golfovém hřišti. Cvičení golf-jógy přispěje k výkonnější a snadnější funkci celého těla a zkoncentruje mysl, což hráči golfu ocení především na hřišti, kde tráví dlouhé hodiny hrou.

Pravidelné cvičení Golf Jógy bude probíhat každou sobotu vždy v 9:00 a 18:30 hod. Rezervaci hodiny jógy si můžete rezervovat na recepci klubu, Tel.: +420 558 431 549, +420 724 907 913  


Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top