Menu English


Konference

Každá úspěšná firemní akce vyžaduje dobře vybavené zázemí, konferenční sál s kvalitní prezentační technikou a příjemné prostředí. Konference, obchodní jednání, firemní akce či školení zaměstnanců zanechá ve všech zúčastněných nejlepší dojmy a příjemné vzpomínky, když se spojí dohromady s čerstvým horským vzduchem, komfortním ubytováním, výbornou gastronomií, wellness službami a například sportovním zážitkem ve formě golfové akademie, či turnaje. Golf & Ski Resort Ostravice je připraven nabídnout Vám komplexně všechny tyto služby.

Jako podporu těchto konferenčních služeb jsme připraveni nabídnout Vám celodenní stravování od coffee-breaků až po slavnostní raut, kongresový servis, akademii golfu pro firemní skupiny i pro individuální klientelu, concierge a informační servis, office & meeting servis, korespondenční služby a zajistíme Vám také služby spojené s oslavami.

Zázemí golfové klubovny poskytuje ideální prostory také pro doprovodné prezentace produktů a registrace. Dostatečný počet míst v restauracích pro obědy a večeře je samozřejmostí. V letních měsících nabízíme catering a posezení na terasách klubu. Venkovní rauty s grilovanými specialitami připravované přímo před očima zákazníků si oblíbíte. Všechny typy firemních akcí je možno doplnit o outdoorové aktivity či společenský program.

Jaké prostory jsou pro Vás k dispozici?

Naše golfová klubovna poskytuje zázemí pro kongresový sál s variabilním využitím prostoru s kapacitou 60 míst, restauraci s 80 místy, restaurační galerii (46 míst) a 2 venkovní terasy (až 100 míst) s krásným výhledem na naše golfové hřiště, místní kopečky a dominantu Beskyd – Lysou horu. Své vozy můžete bez potíží zaparkovat na parkovišti, kde je kapacita až 200 vozů. Dále je zde možnost využití od běžného restauračního provozu odděleného Gallery Baru, salónku pro akce menšího rozsahu. Relaxovat po náročném dni lze v kvalitním wellness zařízení, kde je k dispozici masážní bazén, finská a parní sauna, a dále poskytujeme originální thajské masáže.

Služby, které Vám Golf & Ski Resort nabízí, jsou:

Speciální nabídka: 

Je Vaše skupina ubytovaná u nás v Green Inn hotelu? Konferenční prostory jsou pro Vás včetně prezentační techniky zdarma! Bydlí-li Vaše skupina částečně u nás, poskyneme Vám výraznou slevu na nájem konferenčních prostor!

Našim přáním je, aby akce pořádaná v Golf and Ski resortu pro Vás byla příjemnou kombinací pracovních, relaxačních a sportovních aktivit s podporou vstřícného a příjemného personálu resortu.


Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top