Menu English


Speciální nabídky

img Roční členství 2018

Zajímáte se o možnosti vstupu do klubu? Nabízíme Vám jedinečnou možnost stát se členem ostravického Golf Clubu Start, bez nutnosti vysokého vstupního členského příspěvku.

VÍCE ZDE
img GOLFOVÉ POBYTOVÉ BALÍČKY

Ať už Vám nabízíme balíčky golfu, nebo nabídky spojené s relaxací, pro rodinnou zábavu nabízí Beskydy ideální místo pro útěk od dennodenního shonu.

VÍCE ZDE
img KLUBOVÉ OPEN TURNAJE

V letošní sezoně přicházíme se dvěmi klubovými turnajovými sériemi. Jedna tradiční nedělní, jedna nová pro úterní odpoledne. Ať už si budete chtít užít turnajové klání ze sportovního nebo společenského důvodu, buďte si jisti, že v Ostravici bude vše skvěle připraveno! Zveme Vás na naše OPEN TURNJOVÉ SÉRIE!

VÍCE ZDE
img Wellness

Každá úspěšná firemní akce vyžaduje dobře vybavené zázemí, konferenční sál s kvalitní prezentační technikou a příjemné prostředí. Golf & Ski Resort Ostravice je připraven nabídnout Vám komplexně všechny tyto služby.

VÍCE ZDE
img Green Inn Hotel

S otevřením nové golfové klubovny v Ostravici přinášíme nové Wellness služby, které mohou naplno využívat jak hoteloví hosté, tak veřejnost. 

VÍCE ZDE

Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top