Menu English


Dámská nedělní devítka s The North Face

Event pro golfistky a jejich kamarádky!

V rámci hesla "ženy sobě" jsme pro slečny a dámy, golfistky i jejich kamarádky negolfistky připravili prostor pro společné setkání! 

Přijďte se svými kamarádkami, užijte si společný oběd a zahrajte si odpočinkový devítijamkový turnaj (na STB body). Jakmile turnaj odstartuje, odeberou se negolfistky na tréninkové plochy, kde jim náš HeadPro James Browning, profesionál britské PGA, během golfové akademie vštípí základy tohoto krásného sportu a uspořádá soutěž v puttingu. Po sportovních výkonech se obě skupinky opět setkají v restauraci nebo na terase (dle počasí) u dezertu s vynikající kávou! Nejlepší tři hráčky turnaje a nejlepší tři akademičky budou odměněny věcnými cenami, které věnují partneři této akce. 

V průběhu odpoledne je připraven bohatý doplňkový program:

Cena programu s turnajem:
Členky GC Ostravice 250 Kč, členky GC Start 800 Kč, dámy prozatím bez vztahu k Ostravici 850 Kč.
Cena programu s golfovou akademií:
Jednotná cena 550 Kč.

Golfistky hlaste se na serveru ČGF,, zájemkyně o program s akademií hlaste se na emailu info@golf-ostravice.cz

Můžete se těšit na zajímavé věcné ceny a hlavně na příjemné společně strávené chvíle. Budeme rádi, když svou přítomností ozdobíte nedělní odpoledne v Ostravici!Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top