Menu English


Jamkovka GC Ostravice

Vážení členové GC Ostravice,

Jako již tradičně touto dobou bych vás rád pozval ke klání muže proti muži a ženy proti ženě, tedy na jamkové mistrovství GC Ostravice. Propozice k letošnímu ročníku jsou součástí tohoto mailu a jsou shodné s těmi loňskými. Z tohoto úhlu tedy nic nového, ale z pohledu hry vás opět čekají neopakovatelné souboje s mírným mrazením při každé ráně. Věřím, že i letos přijmete v hojném počtu výzvu k bratrskému férovému boji a zúčastníte se jamkovky, abychom na podzim znali nového jamkového krále našeho klubu. Připomínám, že tento titul si loni malinko překvapivě, ale stoprocentně zaslouženě vybojoval Ján Kundračík, který se nebál postavit handicapově lepším spoluklubovníkům a díky rozvaze a skvěle ukočírovaným koncovkám zvítězil ve všech kláních až na dodatečných jamkách.

Těším se na vaše přihlášky, které mi prosím posílejte na tento mail stk@ostravice-sport.cz a to nejpozději do pondělí 29. května do 12:00 hodin, abychom pak mohli provézt rozlosování a vy se mohli pustit do golfových klání. Rád bych požádal i ty, kteří mi svou účast již signalizovali dříve, aby svou vůli vyjádřili ještě jednou na můj mail.

Děkuji a těším se na dlouhé seznamy přihlášených

Mgr. Tomáš Vávra
STK, Sportovní manažer
Golf & Ski Resort Ostravice
Tel.: +420 725 920 160

Propozice zde:

Mistrovství Golf Clubu Ostravice ve hře na jamky 2017

I v letošním roce vám nabízíme možnost bojovat čestně a zarputile o titul mistra a mistryně GC Ostravice ve hře na jamky. Věříme, že projevíte důstojný zájem o tento prapůvodní formát golfové hry, a že si letošní ročník užijete a svedete mnoho zajímavých utkání.

Propozice:  

Druh soutěže: 

Jamková hra podle pravidel golfu, bez vyrovnání hendikepu. 

2. Soutěžní kategorie: 

Muži

Ženy

3. Hřiště: 

Ostravice Challenge Course, muži žlutá odpaliště, ženy červená odpaliště  

4. Termín:

Termíny jednotlivých kol určuje soutěžní výbor. Veškeré informace o průběhu turnaje budou umísťovány na webových stránkách a na nástěnce v klubu. Čas na odehrání kola bude mezi třemi a čtyřmi týdny

5. Přihlášení:

Hráči se mohou přihlásit nejpozději do pondělí 29. 05. 2017 na e-mail stk@ostravice-sport.cz   s uvedením jména, e-mailu a mobilního telefonu, případně zanechají tytéž informace na recepci klubu.

6. Poplatky:

Hráči platí jednorázově před zahájením prvního kola soutěže 200 Kč. Úhrada proběhne na recepci klubu před prvním utkáním. 

7. Nasazení: 

Nasazení do prvního kola proběhne losem po uzavření přihlášek. Oba hráči mají stejnou zodpovědnost za nalezení vhodného termínu k odehrání utkání do uzávěrky daného kola.

8. Neodehrané utkání

Pokud hráč z jakýchkoliv důvodů k domluvenému utkání nenastoupí, tak prohrál a jeho soupeř automaticky postupuje do dalšího kola. Nebude-li mezi dvěma hráči nalezen žádný vhodný termín, je hracím dnem poslední den termínu odehrání kola od 14 hod. Nedostaví-li se jeden z hráčů k tomuto určenému času, vítězství je připsáno přítomnému hráči. Nedostaví-li se v tomto termínu žádný hráč, oba v soutěži končí. Den následující po dni určeném k odehrání daného kola bude dané kolo vždy uzavřeno a rozhodnuto o postupujících do dalších fází soutěže.   

9. Hlášení výsledku zápasu: 

Hráči po dohrání zápasu nahlásí výsledek zápasu na recepci a odevzdají oběma podepsanou score cartu obsahující minimálně výsledek utkání. Hra je ukončena, když jeden hráč vede o více jamek, než zbývá ke hře. Vede-li hráč o 3 jamky a zbývají již jen 2 jamky ke hře, výsledek je 3/2. Vítěz bude zanesen do výsledkové listiny s výsledkem 3/2.  Není-li po odehrání 18ti jamek zápas rozhodnut, musí se pokračovat ve hře od 1. jamky a hrát tak dlouho, až jeden z hráčů vyhraje jamku – systém náhlá smrt.  

10. Pravidla:  

Hraje se podle pravidel golfu pro jamkovou hru a místních pravidel  

11. Ředitel soutěže 

Mgr. Tomáš Vávra  

12. Rozhodčí 

Tomáš Vávra, Jaroslav Ryšavý  

13. Soutěžní výbor 

Tomáš Vávra, Georgis Mumulos, Jaroslav Ryšavý  

14. Řešení sporů:

 Spory mimo rámec pravidel golfu (organizační a jiné) se řeší zásadně gentlemanským způsobem. Pokud nedojde k dohodě, má rozhodující slovo ředitel soutěže, eventuálně rozhodčí z titulu hry, po vyslechnutí obou stran.  

15. Závěrečné vyhlášení a předání cen Vyhlášení výsledků jamkového mistrovství proběhne pravděpodobně při Mistrovství klubu ve hře na rány.

Přejeme všem hezkou hru Tým Golf & Ski Resortu OstraviceHřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top