Menu English


Guest Restaurant Ostravice

Představení šéfkuchaře a provozovatele - SIMON GUEST

Nomen omen, Simonovo příjmení je opravdu Guest!  Jak jinak by se měl jmenovat provozovatel pohostinství? 

Simon začal svou cestu ve 14 letech jako pomocný řezník, chlapec na mytí nádobí a občasnou pomoc s přípravou masa. V 16 letech začal chodit na Birmingham College of Food ve svém rodném městě a brzy nato mu byla nabídnuta práce v Le Petit Blanc, kde se velmi rychle vypracoval do vyšší pozice. Majitel, pan Raymon Blanc jej v zápětí poslal na 2 roky na zkušenou do Francie, kde pracoval po celé zemi od domácích kuchyní až po restauraci se dvěmi Michelinskými hvězdami. Poté se vrátil do Anglie, kde se chopil příležitosti pracovat ve velké cateringové a restaurační společnosti, a naučit se vést tým a trénovat nové kuchaře. Brzy se stal hlavní Company Trainer v této společnosti a cestoval po celé Anglii, aby vyučil začínající kuchaře. O pár let později se seznámil se svou nynější manželkou Anetou, která pochází z Ostravska a se kterou se rozhodl odstěhovat do České republiky a najít zde místo, kde by mohl plně použít svou vášeň pro vaření. Tím místem byla Ostrava! V Korunní ulici spolu manželé provozovali francouzskou restauraci, která se během několika let své existence vypracovala mezi nejlepší a nejvíce oceňované restaurace v našem kraji. Manželé Guestovi k nám do resortu přišli 1. listopadu, svou stávající restauraci v Ostravě během přelomu roku předají novému provozovateli a nadále se budou věnovat výhradně Ostravici. 

Můžete se těšit na různé akce spojené s gastronomií, jako jsou oblíbené školy vaření, degustační menu nebo jiné tematické akce! 

Přejeme Vám úžasné gastronomické zážitky u nás v Ostravici!

Nabídka nejen francouzské kuchyně!

Francouzská kuchyně se neskládá jen z "haute cuisine" (vysoké kuchyně). Francie je veliká a má mnoho tváří, u nás naleznete molekulární kuchyni i každodenní pokrmy. Sezónnost a čerstvost surovin je u nás zákon!

Degustační menu

Dopřejete si rádi špičkovou gastronomii? Máte se na co těšit!

Stálý jídelní lístek

Příjemně překvapí i zkušeného gurmána. Veškeré pokrmy jsou připravovány z denně čerstvých potravin.

Týdenní obědové menu

I běžný oběd může být kulinářským zážitkem! Aktuální menu zde.

Rauty a švédské stoly

Organizujete sportovní, firemní nebo jinou akci? Naše rautová nabídka a tím i Vaše akce bude jedinečná!

Coffee break

Pořádáte výjezdní poradu nebo konferenci? Ke kávě nebo čaji Vám nabídneme nevšední rautovou svačinku!

Restaurace v rámci Golf & Ski Resortu

Guest Restaurant Ostravice nabízí širokou škálu stravovacích možností. Jedete k nám za golfem, běžkami, procházkou nebo projížďkou na kole? Jste hoteloví hosté nebo k nám jedete zdaleka s cílem užít si mimořádný oběd? Díky kvalitním a denně čerstvým surovinám pro Vás vždy připravíme to pravé. 

Kde všude si u nás lze vychutnat oběd, večeři nebo odpolední zákusek?

Hlavní restaurace

Dokonalé propojení okolní krajiny se stolováním, kde nelze nalézt stůl se špatným výhledem. Šťavnaté steaky, domácí dezerty i speciality k pivu či vínu. Místo s výhledem na golfové hřiště, nebo dominantní krb s příjemně hřejícím ohněm.

Galerie

Prostor restaurace v prvním patře golfové klubovny nabízí famózní výhled na golfové hřiště v pozadí s masivem nejvyšší hory Beskyd – Lysou horou. Vyvýšené místo nabízí oddělený prostor od pulsujícího života hlavní restaurace, kde lze v klidu vychutnávat odpolední kávu. V tomto patře se rovněž nachází prostory konferenčních salónků, proto je ideálním místem pro uspořádání firemního coffee breaku, obědu či večerní společenské akce.

Venkovní terasy

Živé a neformální, ideální pro rodiny a přátele. Rodiče s dětmi naleznou v blízkosti klubovny také dětské hřiště!

Akce

Vyzkoušejte u nás vzrušující tematické akce, odehrávající se v našem Resortu po celý rok.

Svůj stůl si rezervujte zde – Rezervace +420 723 055 388


Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top