Menu English


Restaurant

Ochutnejte naší Golf & Ski Restauraci v Ostravici – je vřelá a přívětivá se zdravou chutí Beskyd

Máte jedinečnou příležitost vychutnávat si sezónní nabídky jídel a krajových specialit, přitom si užívat dokonalé prostředí, díky němuž stolujete "přímo" na golfovém hřišti. Využijte nabídky hosty oblíbené restaurace a objevte pohostinnost vynikající beskydské kuchyně.

Restauraci provozuje společnost Sepetná, jejíž zkušenosti jsou zárukou kvality. Přijďte ochutnat Beskydskou kuchyni, jídla tradiční i moderní připravována z čerstvých, převážně regionálních surovin.

Fotogalerii naší restaurace si prohlédněte zde.

Nabídka jídel po celý rok

Naši hosté budou rozmazlováni, pokud jde o jídlo a dobře se najíst. Vyberte si vždy ze čtyř sezónních jídel, denního menu, nebo stálého jídelního lístku. Každý z nich každý nabízí něco trochu jiného.

Podívejte se na jednotlivé nabídky jídel.

Sezónní nabídka

Odráží sezónnost, se silným důrazem na využití místních surovin a produkovat svěží, intenzivní a poutavou chuť s nezapomenutelným kulinářským zážitkem. S ohledem na prostředí a použití čerstvých místních produktů, je lahodné sezónní menu zdravé a svěží.

Stálý jídelní lístek

Připraven z místního chovu hovězího masa a čerstvých ryb z místní sádky a z těch nejlepších ingrediencí Beskyd, naši kuchaři tak vytváří tradiční krajovou nabídku jídel s jedinečnou "chutí Beskyd".

Stálý jídelní lístek naleznete zde

Denní menu

Pravidelnou nabídku denního menu naší restaurace naleznete zde.

Restaurace v resortu

Golf & Ski Resort Ostravice nabízí širokou škálu stravovacích možností. Sezónnost a kvalita produktů je klíčová při získávání přísad a naše nabídky se proto budou v průběhu celého roku měnit. Kde všude lze u nás vychutnávat oběd, večeři, odpolední zákusek?

Hlavní restaurace

Dokonalé propojení okolní krajiny se stolováním, kde nelze nalézt stůl se špatným výhledem. Šťavnaté steaky, domácí dezerty i krajové speciality k pivu či vínu. Místo s výhledem na golfové hřiště, nebo dominantní krb s příjemně hřejícím ohněm.

Gallery Restaurace

Restaurace v prvním patře nové golfové klubovny nabízí famózní výhled na dolní devítku golfového hřiště v pozadí s masivem nejvyšší hory Beskyd – Lysá hora. Vyvýšené místo nabízí oddělený prostor od pulsujícího života hlavní restaurace, kde lze v klidu vychutnávat odpolední kávu. V tomto patře se rovněž nachází také prostory konferenčních salónků, proto je ideálním místem pro uspořádání firemního coffee breaku, obědu či večení společenské akce.

Terasy Velké klubovny

Živé a neformální, ideální pro rodiny a přátele. Rodiče s dětmi naleznou v blízkosti klubovny také dětské hřiště!

Akce

Vyzkoušejte u nás vzrušující tematické akce, odehrávající se v našem Resortu po celý rok.

Svůj stůl si rezervujte zde – Rezervace+420 731 452 399Hřiště roku 2009 Jamka roku 2009 Hřiště roku 2010 Jamka roku 2010 Hřiště roku 2011 Jamka roku 2012 Hřiště roku 2012 TIGSC TOP 100

Top