Rezervujte si online

navaro 2

JOAQUÍN MILLÁN NAVARRO

HEAD PRO, CLASS A QUALIFIED SPANISH / CZECH PGA MEMBER

Vážení golfisté, od dubna 2017 jsem členem ostravického týmu, kde nabízím svou golfovou akademii. Navarro Academy of Golf je založena za účelem vysvětlit všem zájemcům, jak zlepšit své herní problémy. Má kvalifikace a mé zkušenosti nabízí jasnou představu, jak udělat vaše skóre nižší, tzn. připravit vás dobře na hru hřiště. Ne každý má ambici stát se profesionálním nebo slavným hráčem. Čeho ale můžete dosáhnout, je využití vašeho maximálního potenciálu. My vám prostřednictvím efektivní a zábavné výuky pomůžeme tento potenciál nalézt. Abyste mne však na úvod lépe poznali, přečtěte si něco málo o mě.

foto Klaskova

DAGMAR KLÁSKOVÁ 

FULL QUALIFIED GOLF PROFESSIONAL, ČLENKA PGAC

Milí golfoví přátelé, jmenuji se Dagmar Klásková a golfu se věnuji od roku 1998. Kurz cvičitele golfu jsem absolvovala v roce 2004 a v současnosti jsem profesionální golfistkou, členkou PGAC, kvalifikace Apprentice. Poté jsem začala pomáhat jako asistentka trenéra při tréninku dětí (později v TCM – tréninkové centrum mládeže) a při přípravě začínajících golfistů na zkoušku golfové způsobilosti (ZK) v ZGC Kravaře. Ve stejném roce jsem prošla školením na rozhodčího III. třídy. V roce 2005 jsem úspěšně zakončila studium na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity a od té doby studuji na Filozofické fakultě OU obor Dějiny umění.

Snímek obrazovky 2018 04 14 v 17.22.09

JINDŘICH BYRTUS 

CVIČITEL, VEDOUCÍ TRÉNINKOVÉHO CENTRA MLÁDEŽE GC OSTRAVICE

Vážení golfoví přátelé, jmenuji se Jindřich Byrtus, jsem absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu UK Praha a pracuji přibližně 25 let v oblasti sportu jako trenér a učitel. V roce 2007 jsem založil Dětskou golfovou akademii na nově otevřeném hřišti v Ostravici a absolvoval kurz cvičitele golfu. Díky svým mnohaletým zkušenostem s výukou dětí a mládeže působím jako vedoucí Tréninkového centra mládeže GC Ostravice, kde úzce spolupracuji s našimi trenéry Adrianem Hubertem a Dagmar.

 • Bouillabaise
  Domácí bujabéza se slávkami, krevatami a mořským vlkem servírovaná s domácím pečivem a šafránovou Rouille omáčkou
 • Club sendwich
  s vajíčkovou majonézou, kuřecím prsem, slaninou, šťavnatým rajčátkem a lístky salátu s hranolkami
 • Teryaki
  Kousky sous-vide vepřové panenky marinované v domácí teryaki omáčce se sezamovými semínky a lístky salátu
 • Ústřice
  Čerstvé ústřice s jemně nasekanou nakládanou šalotkou nebo molekulární citrónovou pěnou