Rezervujte si online

Poznejte levný, zábavný a jednoduchý způsob, jak se naučit hrát golf. Přinášíme Vám ucelený a zábavný program, který jde vstříc Vašim golfovým začátkům.

Golf pro Ostravičáky

Pro všechny, kteří mají trvalé bydliště na Ostravici, jsme na celou následující sezónu 2019 zdarma přichystali pravidelné sobotní golfové lekce. Po absolvování alespoň 5 lekcí budete mít možnost zahrát si i na hřišti. Vybavením se také trápit nemusíte, rádi Vám opět zdarma zapůjčíme hole, míčky a věnujeme pár rad do začátku. Přijďte za námi 6. 4. 2019 nebo kteroukoliv jinou sobotu poté v 10:00 na hřiště. A nechoďte sami - vezměte s sebou své děti nebo přátele.

Kromě golfu na Vás totiž čeká něco mnohem víc. Společná chvíle na čerstvém vzduchu, úsměv od ucha k uchu a škodolibá radost, až Váš soused odpálí míček úplně jinam, než měl.

Přihlášky na tyto lekce posílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

START KARTA - VSTUPENKA DO SVĚTA GOLFU!

Hra na Zkráceném hřišti v Ostravici nevyžaduje osvědčení o způsobilosti ke hře (zelená karta), ale získání potvrzení, že jste se seznámili se základy golfové hry a jejich pravidel (START karta) je žádoucí. Toto potvrzení lze získat po úvodní lekci s golfovým trenérem, ve které se naučíte základní úchop golfových holí, seznámíte se s pravidly a bezpečností na hřišti samotném a vlastní golfovou etiketou. 

START KARTA pro nováčky

Za cenu 990,- Kč obdržíte:

 • úvodní golfovou lekci (50 min) + zapůjčení holí zdarma
 • 3 hry na zkráceném hřišti 
 • 3 košíky míčků na driving

Svůj startovací balíček si objednejte zde .. Tel.: +420 558 431 549, +420 724 907 913, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více množností jak začít s golfem a kompletní nabídku trénikových balíčků najdete ZDE.

 Golf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort Ostravice

Seznam se s golfem (určeno pro skupiny 4 osob)

 • 2 skupinové lekce s trenérem (2 x 25 minut) pro min 4 účastníky
 • hra na zkráceném hřišti 
 • zapůjčení golfových holí a míčků
Cena: 390,- Kč / osoba 

Balíček objednávejte zde: Tel.: +420 595 538 538, +420 724 907 913, Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi Vaší první tréninkovou lekci a předání všech náležitostí balíčku, vč. všech tří golfových holí. 

Zažij golf (určeno pro 2 osoby)

Chcete s Vaším partnerem vyzkoušet golf? Není nic snazšího. V Ostravici jsme pro Vás připravili celodenní golfový program.

 • 3 golfové lekce s trenérem (2 dopolední a 1 odpolední)
 • následná hra na zkráceném hřišti 
 • zapůjčení golfových holí 
Cena za dvě osoby: 1900,- Kč

Balíček objednávejte zde: Tel.: +420 595 538 538, +420 724 907 913, Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi Vaší první tréninkovou lekci a předání všech náležitostí balíčku, vč. všech tří golfových holí.

Staň se golfistou

Zaujal Vás golf a chcete se stát plnohodnotým golfistou, zísakt zelenou kartu a hrát na všech hřištích bez omezení? Pak pro Vás máme ten správný víkendový program. Náš dvoudenní kurz Vás naučí vše, co potřebujete znát k zahájení Vaší golfové cesty. 

Čeká na Vás:

 • 6 lekcí s trenérem (2 lekce dopoledne a 1 lekce odpoledne po oba dny)
 • 2x hra na 9 jamek (první den hra na zkráceném hřišti, druhý den možnost zahrát si plnohodnotné hřiště)
 • neomezený počet míčků na driving
 • získání osvědčení 
 • nabídka zvýhodněného nákupu základního setu v golfbrothers

Cena za 1 osobu - 4 900,- Kč
Cena za 2 osoby - 7 900,- Kč 

Balíček objednávejte zde: Tel.: +420 595 538 538, +420 724 907 913, Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi Vaší první tréninkovou lekci a předání všech náležitostí balíčku.

 
NA VŠECHNY UVEDENÉ BALÍČKY POSKYTUJEME SLEVU 10% PRO UBYTOVANÉ HOSTY.

 

ZKRÁCENÉ HŘIŠTĚ - HRAJTE GOLF BEZ OMEZENÍ

Pro ty z Vás, kteří s golfem začínají nebo začít chtějí, jsme připravili možnost hry bez tzv. HCP (bez Zelené karty), a to na kratší jamky na jedné z našich devítek (zkrácené hřiště). Tuto devíti jamkovou akademii je možné hrát kdykoli od pondělí do neděle, předešlá rezervace hry je však nutná. Ověřte si možnosti hry na zkráceném hřišti na recepci klubu (+420 724 907 913).

Žádná golfová licence, žádná registrace v golfovém klubu. Na zkráceném hřišti se naučíte hrát golf a získáte snadno tzv.hendikep hráče (oprávnění ke hře na běžném hřišti).

Jestliže u nás nechcete hrát jako člen klubu, můžete si koupit jednotlivé hrací poplatky – greenfee.

 • Grilovaný losos
  omáčka z bílého vína, mix salátů, hráškové puré
 • Hovězí Chockroll Burger
  s BBQ omáčkou, majonéza, slanina, rajče, hranolky
 • Houbové rizoto
  s kozím sýrem na rozmarýnu
 • Caesar salát
  s grilovanými kuřecími prsíčky nebo krevetami, krutony, ančovičkový drezink, parmazánové hobliny