Rezervujte si online

Poznejte levný, zábavný a jednoduchý způsob, jak se naučit hrát golf.Přinášíme Vám ucelený a zábavný program, který jde vstříc Vašim golfovým začátkům.

START KARTA - VSTUPENKA DO SVĚTA GOLFU!

Hra na Zkráceném hřišti v Ostravici nevyžaduje osvědčení o způsobilosti ke hře (zelená karta), ale získání potvrzení, že jste se seznámili se základy golfové hry a jejich pravidel (START karta) je žádoucí. Toto potvrzení lze získat po úvodní lekci s golfovým trenérem, kde se naučíte základní úchop golfových holí, seznámíte se s pravidly a bezpečností na hřišti samotném a vlastní golfovou etiketou. Úvodní lekce v ceně pouhých 100,- Kč trvá 50 min. a koná se každé úterý od 18:00 do 19:00 h. (pouze v měsících duben - září). Absolvování úvodní lekce však není povinností, pokud jste již na golfovém hřišti někdy hráli, případně Vás při hře bude doprovázet spoluhráč s tzv. hendikepem.

CO VÁS ČEKÁ?

 •  prohlídka zázemí a tréninkových ploch
 • trénink na driving range (60 drivingových míčů zdarma)
 • trénink na cvičném greenu
 • instruktáž (golfová etiketa, bezpečnostní pokyny, tempo hry)
 • Následně Vám vystavíme START kartu (osvědčení) o absolvování úvodního instruktážního kurzu.Pro hru je pak potřeba mít zaplacené Green Fee, dodržovat místní pravidla a bezpečnost při hře. Nezapomínejte na etiketu, která se týká golfového oblečení, stejně jako slušného chování všech hráčů na golfovém hřišti.
 • Start karta je určená pro všechny zájemce o golfovou hru, kteří nemají oficiální hendikep (HCP). Stačí se přihlásit na jeden z termínů telefonicky na recepci klubu a projít si za 50 min. lekci. Vše za exklusivní cenu 100,- Kč, za kterých od nás obdržíte Vaši osobní kartu klubu se dvěma žetony na Driving Range a s osvědčením ke hře na Zkráceném hřišti. 

VYUŽIJTE STARTOVACÍCH BALÍČKŮ – PROGRAM START KARTA

Za cenu 100,- Kč obdržíte úvodní golfovou lekci a osobní kartu klubu s osvědčením ke hře na Zkráceném hřišti a k tomu jako vstupní bonus 2 žetony na cvičnou louku

Za cenu 299,- Kč obdržíte úvodní golfovou lekci a osobní kartu klubu s osvědčením ke hře na Zkráceném hřišti a k tomu jako vstupní bonus 2 žetony na cvičnou louku a 1 hru na 9jamkovém zkráceném hřišti.

Za cenu 799,- Kč obdržíte úvodní golfovou lekci a osobní kartu klubu s osvědčením ke hře na Zkráceném hřišti a k tomu jako vstupní bonus 5 žetonů na cvičnou louku a 5 her na 9jamkovém Zkráceném hřišti.

Za cenu 1999,- Kč obdržíte úvodní golfovou lekci a osobní kartu klubu s osvědčením ke hře na Zkráceném hřišti a k tomu jako vstupní bonus 10 žetonů na cvičnou louku a měsíční neomezenou hru od data zakoupení na 9jamkovém Zkráceném hřišti.

Svůj startovací balíček si objednejte zde .. Tel.: +420 558 431 549, +420 724 907 913, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více množností jak začít s golfem a kompletní nabídku trénikových balíčků najdete ZDE.

 Golf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort Ostravice

JDU NA GOLF!

Vyzkoušej si zvýhodněný balíček pro úplné začátečníky jen za 1290 Kč!

Pro pohodlnou hru a dobrý výkon potřebujete adekvátní golfové vybavení.Pro golfové začátky je však dostatečné vlastnit 3 základní golfové hole. Ve spolupráci s projektem www.jdunagolf.cz Vám zajistíme startovací balíček v ceně pouhých 1290,- Kč, který obsahuje:

 • základní set značkových holí Wilson (Putter, 7 železo, P wedge)
 • sadu 3 míčků do kapsy
 • vstup na tréninkové plochy v resortu
 • 2 lekce (2x 30 min.) s trenérem
 • 90 míčků pro Tvůj trénink na každou lekci
 • jak se chovat na golfu (návod v kostce)

Balíček objednávejte zde: Tel.: +420 595 538 538, +420 724 907 913, Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi Vaší první tréninkovou lekci a předání všech náležitostí balíčku, vč. všech tří golfových holí.

Na několik prvních her si vystačíte se třemi holemi, časem ale budete chtít vlastnit celý set holí vč. bagu.  Budete tak mít možnost dokoupení celého setu Willsonu podobným způsobem, jako při objednání si startovního balíčku. Tento kompletní set vč. bagu Vám navíc zdarma připravíme k vyzvednutí v Ostravici.

 

ZKRÁCENÉ HŘIŠTĚ - HRAJTE GOLF BEZ OMEZENÍ

Pro ty z Vás, kteří s golfem začínají, nebo začít chtějí, jsme připravili možnost hry bez tzv. HCP (bez Zelené karty), a to na kratší jamky na jedné z našich devítek (zkrácené hřiště). Tuto devíti jamkovou akademii je možné hrát kdykoli od pondělí do neděle, předešlá rezervace hry je však nutná. Ověř si možnosti hry na zkráceném hřišti na recepci klubu (+420 724 907 913).

Žádná golfová licence, Žádná registrace v golfového klubu. Na zkráceném hřišti se naučíš hrát golf a získáš snadno tzv.hendikep hráče (oprávnění ke hře na běžném hřišti).

Jestliže nechceš u nás hrát jako člen klubu, můžeš si koupit jednotlivé hrací poplatky – greenfee.

 • Bouillabaise
  Domácí bujabéza se slávkami, krevatami a mořským vlkem servírovaná s domácím pečivem a šafránovou Rouille omáčkou
 • Club sendwich
  s vajíčkovou majonézou, kuřecím prsem, slaninou, šťavnatým rajčátkem a lístky salátu s hranolkami
 • Teryaki
  Kousky sous-vide vepřové panenky marinované v domácí teryaki omáčce se sezamovými semínky a lístky salátu
 • Ústřice
  Čerstvé ústřice s jemně nasekanou nakládanou šalotkou nebo molekulární citrónovou pěnou