Rezervujte si online

Hotel je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu Ostravice a poskytuje fascinující výhledy na Challege Golf Course Ostravice, ověnčený mnoha oceněními a také na beskydské vrcholy i údolí.

Budete ubytováni v klidném prostředí, kde veškerá Vaše přání jsou doprovázena přívětivým personálem, který ví, kdo jste a proč jste si svůj pobyt vybrali právě u nás.

Komplex sestává z hlavní budovy, tzv. klubu, ve kterém naleznete recepci, restauraci, kongresové prostory a luxusní wellness a ze sedmi samostatných hotelových domů ve kterých se nacházejí jednotlivé pokoje. U každého hotelového domu je k dispozici parkoviště a místnost pro uložení golfových bagů, kol či lyží.

Všechny budovy svým roubeným a přesto architektonicky čistým vzhledem citlivě navazují na okolní krajinu a dávají příslib nenuceného luxusu. 

  hotel 8

RAFINOVANÁ KOMBINACE KOMFORTU A POHOSTINNOSTI!

Celkem 36 prostorných pokojů, studií a apartmánů vybavených přírodními materiály navozuje pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne: „Přijeli jste na svou vysněnou horskou chatu, buďte zde jako doma!“ 

Hotelové pokoje nabízí komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí. Pokoje jsou uspořádány v jednotlivých domech ve dvou nadzemních podlažích a ubytování je členěno do těchto kategorií:

 • 6x STANDARD
  Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí.
 • 12x STANDARD S TERASOU
  Dvoulůžkový pokoj s oddělitelnými postelemi a terasou.
 • 12x COMFORT+ S BALKÓNEM
  Prostorný dvoulůžkový pokoj s oddělitelnými postelemi a dvousedačkou, možnost přistýlky, balkón.
 • 1x SUPERIOR
  Dvoulůžkový, nadstandardně vybavený pokoj s manželskou postelí.
 • 2x SUPERIOR STUDIO S TERASOU
  Dvoulůžkový, nadstandardně vybavený pokoj s manželskou postelí, kuchyňským koutem a extra prostornou terasou.
 • 1x SUPERIOR PANORAMATICKÉ APARTMÁ S TERASOU
  Nadstandardně vybavené apartmá s oddělenou ložnicí a panoramatickým výhledem na Lysou horu přímo z manželské postele, oddělená šatna. Obývací část s možností druhé manželské postele se sedací soupravou a kuchyňským koutem. Prostorná terasa, kapacita až 4 osoby.
 • 2x SUPERIOR APARTMÁ+
  Prostorné, nadstandardně vybavené apartmá s oddělenou ložnicí s manželskou postelí. Obývací část s možností druhé manželské postele se sedací soupravou a kuchyňským koutem. Kapacita až 4 osoby.

Všechny ubytovací jednotky lze se zvýhodněním využít jako jednolůžkové.

Ceník ubytování naleznete ZDE.

hotel 1hotel 2hotel 3

 

OBJEVTE VYNIKAJÍCÍ POLOHU HOTELU

 • GREEN INN Hotel se nachází v regionu pěti 18ti jamkových golfových hřišť s napojením na mezinárodní dálniční síť a letiště Ostrava Mošnov, nebo Katowice (PL)30 min města Ostrava
 • 3 min pěší do golfové klubovny s restaurací
 • 1 min pěší na TEE No. 1

ZELENÁ PŘÍRODĚ

Označení Green v názvu hotelu není náhodné. Vybudovali jsme hotel, který svou konstrukcí a instalovanou technologií pro vytápění a ohřev vody splňuje předpoklady nízkoenergetických domů. V každém ze svých objektů skrývá systém tepelného čerpadla s hlubinným vrtem. Tím, že hotel sestává z šesti objektů, jej lze samostatně tepelně regulovat, což společně s nízkými energetickými nároky na teplo a ohřev vody a izolaci domů sendvičového typu, představuje opravdu nízké nároky na spotřebu energie a tepla.

Být Zeleným hotelem je naší dlouhodobou misí. Být Zeleným hotelem jde přímo k našemu cíli dosáhnout vyšší a dlouhodobou hodnotu Vašeho bydlení.

SVŮJ POBYT SI REZERVUJTE ZDE

Tel: +420 558 538 538, +420 724 907 913 E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Bouillabaise
  Domácí bujabéza se slávkami, krevatami a mořským vlkem servírovaná s domácím pečivem a šafránovou Rouille omáčkou
 • Club sendwich
  s vajíčkovou majonézou, kuřecím prsem, slaninou, šťavnatým rajčátkem a lístky salátu s hranolkami
 • Teryaki
  Kousky sous-vide vepřové panenky marinované v domácí teryaki omáčce se sezamovými semínky a lístky salátu
 • Ústřice
  Čerstvé ústřice s jemně nasekanou nakládanou šalotkou nebo molekulární citrónovou pěnou