Rezervujte si online

Green Inn Hotel je umístěn v srdci Golf & Ski Resortu Ostravice. Poskytuje fascinující výhledy na Challege Golf Course Ostravice, ověnčený mnoha oceněními a také na beskydské vrcholy i údolí.

Budete ubytováni v klidném prostředí, kde veškerá Vaše přání jsou doprovázena přívětivým personálem, který ví, kdo jste a proč jste si svůj pobyt vybrali právě u nás.

Všechny budovy svým roubeným a přesto architektonicky čistým vzhledem citlivě navazují na okolní krajinu a dávají příslib nenuceného luxusu. 

Komplex sestává z hlavní budovy, tzv. klubu, ve kterém naleznete recepci, restauraci, kongresové prostory a luxusní wellness a ze sedmi samostatných hotelových domů ve kterých se nacházejí jednotlivé pokoje. U každého hotelového domu je k dispozici parkoviště a místnost pro uložení golfových bagů, kol či lyží.

  hotel 8

RAFINOVANÁ KOMBINACE KOMFORTU A POHOSTINNOSTI!

Celkem 36 prostorných pokojů, studií a apartmánů vybavených přírodními materiály navozuje pocit domácího prostředí, kde každý pečlivě připravený detail řekne: „Přijeli jste na svou vysněnou horskou chatu, buďte zde jako doma!“ 

Hotelové pokoje nabízí komfortní způsob trávení dovolené i pořádání firemních pobytových akcí. Pokoje jsou uspořádány v jednotlivých domech ve dvou nadzemních podlažích a ubytování je členěno do těchto kategorií:

 • 6x STANDARD
  Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí.
 • 12x STANDARD S TERASOU
  Dvoulůžkový pokoj s oddělitelnými postelemi a terasou.
 • 12x DELUXE S PŘISTÝLKOU
  Prostorný dvoulůžkový pokoj s oddělitelnými postelemi a dvousedačkou, možnost přistýlky, balkón.
 • 3x SUPERIOR
  Dvoulůžkový, nadstandardně vybavený pokoj s manželskou postelí.
 • 3x  APARTMÁN DELUXE
  Nadstandardně vybavené apartmá s oddělenou ložnicí a panoramatickým výhledem na Lysou horu přímo z manželské postele, oddělená šatna. Obývací část s možností druhé manželské postele se sedací soupravou a kuchyňským koutem. Prostorná terasa, kapacita až 4 osoby.

Všechny ubytovací jednotky lze se zvýhodněním využít jako jednolůžkové.

Ceník ubytování naleznete ZDE.

hotel 1hotel 2hotel 3

 

OBJEVTE VYNIKAJÍCÍ POLOHU HOTELU

GREEN INN Hotel se nachází v regionu pěti 18ti jamkových golfových hřišť s napojením na mezinárodní dálniční síť a letiště Ostrava Mošnov, nebo Katowice (PL)30 min města Ostrava, 3 min pěší do golfové klubovny s restaurací, 1 min pěší na TEE No. 1.

ZELENÁ PŘÍRODĚ

Označení Green v názvu hotelu není náhodné. Vybudovali jsme hotel, který svou konstrukcí a instalovanou technologií pro vytápění a ohřev vody splňuje předpoklady nízkoenergetických domů. V každém ze svých objektů skrývá systém tepelného čerpadla s hlubinným vrtem. Tím, že hotel sestává z šesti objektů, jej lze samostatně tepelně regulovat, což společně s nízkými energetickými nároky na teplo a ohřev vody a izolaci domů sendvičového typu, představuje opravdu nízké nároky na spotřebu energie a tepla. Být Zeleným hotelem je naší dlouhodobou misí. Být Zeleným hotelem jde přímo k našemu cíli dosáhnout vyšší a dlouhodobou hodnotu Vašeho bydlení.

SVŮJ POBYT SI REZERVUJTE ZDE

 • Emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 • Telefonicky: +420 595 538 539
 • Anebo přejděte na online rezervaci níže

Dostupnost a aktuální ceny

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

UBYTOVACÍ PROVOZNÍ ŘÁD

ZVLÁŠTNÍ OBCHODNÍ PODMÍNKY - DÁRKOVÉ POUKAZY

PROVOZNÍ ŘÁD GOLFOVÉHO HŘIŠTĚ