Rezervujte si online

4 noci za cenu 3

hotel nabidky 4 3

Dovolená u nás se skutečně vyplatí. Ostatně posuďte sami, kdo jiný Vám poskytne ubytování v Beskydech zadarmo? Ubytujte se v Green Inn hotelu na 4 noci a dáme Vám jednu noc zcela zdarma. Prodloužili jsme Vám pobyt v našem hotelu, abyste měli dostatek času poznat krásné okolí Beskyd, mohli si oddychnout, zregenerovat se a užít si ještě mnohem více zábavy po dobu Vaši dovolené.

Více informací

 

Hotelový Klub Gopass

hotel nabidky gopass

Jestliže ještě nemáte svoji GOPASS kartu, tak si ji neváhejte pořídit ZDE, protože pro ty, kteří zůstávají věrní TMR hotelům a přímé rezervaci přes náš rezervační systém, připravujeme stále více výhod a benefitů. A jedním z nich je právě nyní HOTELOVÝ KLUB GOPASS. Co Vám to přináší?

Více informací

 

Včasná rezervace se slevou

hotel nabidky vcasnarezervace

Ubytování s výhledy na oceněné golfové hřiště, relax ve wellness, kulinářské překvapení v restauraci a zvuk odpalování golfových míčků. Myslete s námi na dovolenou včas, pořádně si ji naplánujte a my Vás za to odměníme. Pouze u nás Vás čeká pořádná dávka zážitků, které si můžete díky včasné rezervaci užít ještě mnohem více!

Více informací

 

Rezervovat online s Gopassem se vyplatí

hotel nabidky online gopass

Nejlepší podmínky rezervace Vašeho pobytu dosáhnete členstvím v hotelovém klubu Gopass a přímou rezervací přes náš rezervační portál s kartou Gopass. Neváhejte a přidejte se do Gopass rodiny a užívejte si naplno výhody, slevy a benefity nejen v našich střediscích, ale i přímo v hotelech.

Více informací