Rezervujte si online

Poznejte levný, zábavný a jednoduchý způsob, jak se naučit hrát golf. Přinášíme Vám ucelený a zábavný program, který jde vstříc Vašim golfovým začátkům.

Dále jsme pro Vás připravili speciální sekci stránek, kde naleznete pravidla a online kvízy, které Vám pomohou snadno pochopit pravidla golfu.

Než se vydáte na hřiště, musíte si uvědomit Hlavní zásady hry:

 • Dbej na bezpečnost všech spoluhráčů a hráčů na hřišti – Nikoho neohrožuj
 • Buď ohleduplný k ostatním – Nikoho ve hře nezdržuj a nevyrušuj
 • Nenič golfové hřiště – vždy jej po sobě nechej v lepším stavu, než si do něj vkročil

JDU NA GOLF!

Vyzkoušej si zvýhodněný balíček pro úplné začátečníky jen za 1290 Kč!

Pro pohodlnou hru a dobrý výkon potřebujete adekvátní golfové vybavení. Pro golfové začátky je však dostatečné vlastnit 3 základní golfové hole. Ve spolupráci s projektem www.jdunagolf.cz Vám zajistíme startovací balíček v ceně pouhých 1290,- Kč, který obsahuje:

 • základní set značkových holí Wilson (Putter, 7 železo, P wedge)
 • sadu 3 míčků do kapsy
 • vstup na tréninkové plochy v resortu
 • 2 lekce (2x 25 min.) s trenérem
 • 90 míčků pro Tvůj trénink na každou lekci
 • jak se chovat na golfu (návod v kostce)

Balíček objednávejte zde: Tel.: +420 558 431 549, +420 724 907 913, Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme s Vámi Vaší první tréninkovou lekci a předání všech náležitostí balíčku, vč. všech tří golfových holí.

Na několik prvních her si vystačíte se třemi holemi, časem ale budete chtít vlastnit celý set holí vč. bagu.  Budete tak mít možnost dokoupení celého setu Willsonu podobným způsobem, jako při objednání si startovního balíčku.

Tento kompletní set vč. bagu Vám navíc zdarma připravíme k vyzvednutí v Ostravici.

ZKRÁCENÉ HŘIŠTĚ - HRAJTE GOLF BEZ OMEZENÍ

Pro ty z Vás, kteří s golfem začínají, nebo začít chtějí, jsme připravili možnost hry bez tzv. HCP (bez Zelené karty), a to na kratší jamky na jedné z našich devítek (zkrácené hřiště). Tuto devíti jamkovou akademii je možné hrát kdykoli od pondělí do neděle, předešlá rezervace hry je však nutná. Ověř si možnosti hry na zkráceném hřišti na recepci klubu (+420 724 907 913).

Žádná golfová licence, Žádná registrace v golfového klubu. Na zkráceném hřišti se naučíš hrát golfa získáš snadno tzv. hendikep hráče (oprávnění ke hře na běžném hřišti).

Jestliže nechceš u nás hrát jako člen klubu, můžeš si koupit jednotlivé hrací poplatky – greenfee. Greenfee je vstupenka na golfové hřiště, která opravňuje k jednomu kolu golfu. Ceny greenfee na velkém hřišti jsou různé – v různých časech a dnech se liší. Na našem zkráceném hřišti však jedno Greenfee stojí pouze 300,– Kč (v ceně je půjčovné dvou holí).

Je dobré, aby ses seznámil se základy golfových pravidel, např. na našich webových stránkách.

Pravidla na zkráceném hřišti pak zahrnují mimo jiné následující:

 • Každou jamku hraj z nejkratšího odpaliště.
 • Je povoleno umístit míček na výhodnější pozici pro odpal, např. na trs trávy, nebo si jej můžeš „natýčkovat“ po celé délce hry. V podstatě je možné odpálit míček ODKUDKOLI, když se hráč teprve učí.
 • Je povoleno vyhodit míček z bunkeru, pokud se jej odtud hráč snaží neúspěšně odpálit – doporučujeme se o odpal z bunkeru alespoň pokusit, ale je to zcela na hráči. Hráč po sobě musí uhrabat stopy v bunkeru.
 • Je povoleno přesunout míček z okolí stromů, kamení nebo vyvýšených pozic. Hráč si může odpal usnadnit a umístit míček na výhodnější pozici.
 • Je povoleno hrát jakýkoli počet jamek – 2, 4, 6 … 9.

ROČNÍ ČLENSTVÍ V GOLFOVÉM KLUBU

Zajímáte se o možnosti vstupu do golfového klubu? Nabízíme Vám jedinečnou možnost stát se členem ostravického Golf Clubu Start, bez nutnosti vysokého vstupního členského příspěvku.

FIRST MOMENT - 18 JAMEK NAVÍC

 • Dalších 18 jamek v členství za 5000 Kč, celkem tedy 2x 9 jamek a 3x 18 jamek!

BONUS PRO VÁS NAVÍC

 • 9 jamek pro stávajícího člena, který přivede do klubu dalšího nového člena

ČLENSTVÍ ZA 3 000,- KČ OBSAHUJE:

 • Roční registrace v ČGF
 • 2x 9 jamkové Green fee v Ostravici zcela zdarma
 • 30% slevu na Green fee (9 i 18 jamek) v Ostravici od pondělí do neděle po celý rok
 • 50% sleva na Greenfee na 18 jamek každé pondělí a úterý (mimo svátky) po celý rok
 • 1x lekce golfu (50 min.) s trenérem (do 30/6/2018), nebo s platností měsíc od nabytí členství (max. do 30/9/2018) 
 • Zvýhodněné ceny green fee na turnaje pořádané klubem
 • Klubová soutěž na jamky, za jedinečnou cenu 500,- Kč/18 jamek + 150,- Kč startovné
 • 150 míčů na driving range
 • Neomezené využití tréninkových ploch
 • Možnost dokoupení paušální hry za 15.000,- Kč (PO – ČT), nebo 25.000,- Kč neomezeně

ČLENSTVÍ ZA 5 000,- KČ OBSAHUJE:

 • Roční registraci v ČGF
 • 2x 9 jamkové Green fee v Ostravici zcela zdarma
 • 3x 18 jamkové Green fee v Ostravici zcela zdarma
 • 30% slevu na Green fee (9 i 18 jamek) v Ostravici od pondělí do neděle po celý rok
 • 50% sleva na Greenfee na 18 jamek každé pondělí a úterý (mimo svátky) po celý rok
 • 1x lekce golfu (50 min.) s trenérem (do 30/6/2018), nebo s platností měsíc od nabytí členství (max. do 30/9/2018) 
 • Zvýhodněné ceny green fee na turnaje pořádané klubem
 • Klubová soutěž na jamky, za jedinečnou cenu 500,- Kč/18 jamek + 150,- Kč startovné
 • 150 míčů na driving range
 • Neomezené využití tréninkových ploch
 • Možnost dokoupení paušální hry za 15.000,- Kč (PO – ČT), nebo 25.000,- Kč neomezeně

MIMOŘÁDNÝ BONUS THE NORTH FACE

Svou přihlášku ročního člena si stáhněte zde. Verze přihlášky v pdf je zde. Vyplněnou přihlášku nám prosím zašlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací k členství v klubu získáte také na +420 725 920 160.

Golf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort Ostravice

TRÉNINKOVÝ GOLF PASS - PŘÍRUČKA JAK HRÁT GOLF VE TŘECH KROCÍCH

V novém sportu může být obtížné najít si svou cestu. Tréninkový Golfový Pas je příručka, která Ti od první návštěvy golfového hřiště pomůže zvládnout vstup do světa golfu. Golfový pas je zábavný a jednoduchý způsob, jak se naučit hrát golf.

JAK TO FUNGUJE?

Při první návštěvě Ostravice si na recepci klubu vyžádej svůj pas, který od nás dostaneš zdarma. Pomocí golfového pasu si můžeš sám vést přehled o tom, jaké děláš pokroky v golfu. Můžeš se tak účastnit lekcí golfu, vyplňovat skóre v online kvízu a samozřejmě zaznamenávat si výkony na golfovém hřišti. Postupně absolvuješ ve svém pase Kroky: začneš na zkráceném golfovém hřišti. Budeš hrát s hráčem golfu, účastnit se lekcí, věnovat se sebe-tréninku a tím se ve své „golfové kariéře“ dostaneš vždy o úroveň výš.

Jsi připraven na následující Krok? Pak na našem golfovém hřišti požádej o svůj pas a rozšíříš si pak své herní možnosti. Více ke Golf Passu naleznete zde.

DĚTSKÁ GOLFOVÁ AKADEMIE OSTRAVICE

S vybudování golfového areálu v Ostravici a založením klubu v roce 2008 zahájila činnost rovněž Dětská golfová akademie. Naším cílem je přivést k pravidelnému sportování co nejvíce dětí, naučit je golfovým základům a těm nejlepším umožnit soupeřit s jinými mladými golfisty v soutěžích mládeže.

Děti jsou rozděleny do tréninkových skupin dle věku a již osvojených dovedností. Pro začátečníky a i ty nejmenší máme k dispozici tréninkové hole zdarma k zapůjčení zdarma, děti trénují nejen golf, ale staráme se o všestranný rozvoj pohybových dovedností a v neposlední řadě chování fair play. V průběhu tréninkového procesu vedou děti zkušení trenéři a pedagogové s mnohaletou praxí. Členové dětské akademie mohou získat díky pravidelnému tréninku velice brzy osvědčení pro hru na hřišti a využít výhodného druhu členství v klubu. Pravidelné tréninky zajišťujeme i v zimních měsících v indooru Čeladná a Ostrava. Během prázdnin pořádáme golfový tábor pro děti ve věku od 9ti let. Tréninky probíhají v prostorách GC Ostravice každý den od 16ti do 18ti hodin. Bližší informace získáte u vedoucího Dětské golfové akademie Mgr. J. Byrtuse.

BALÍČKY LEKCÍ S TRENÉRY

TRÉNINKOVÝ BALÍČEK – ZELENÁ KARTA SE ZÁRUKOU!

Tento balíček lekcí a hry golfu je určen především pro začátečníky a nabízí průvodce základy golfu s cílem získat tzv. Hendikep 54 (Zelenou kartu). S trenérem se seznámíte s různými typy golfových holí a dovíte se, k čemu se užívají, dále Vás provedeme všemi aspekty hry golfu. Golf je jistě otázka Vašich dovedností, pokud se však již v úvodu můžete dozvědět základy správné techniky, pak se hra stává mnohem jednodušší a zábavnější. V šesti lekcích od nás získáte jak teoretické znalosti, tak praktické dovednosti, abyste od nás na závěr získali Osvědčení o způsobilosti ke hře – Zelenou kartu.

V ceně 4.990,- CZK od nás získáte:

 • 6x individuální lekce (6x 50min.) 
 • hra na 9 jamek

Garantujeme Vám nabytí Osvědčení pro hru, neboli hendikepu 54!

NABÍDKA 3 LEKCE + 1 ZDARMA

Kupte si u nás 3 lekce (25 min.) s trenéry Dagmar Kláskovou, členka PGAC, Plně kvalifikovaná trenérka, nebo s Jindrou Byrtusem pouze za 1200,– CZK a získáte od nás jednu individuální lekci (25 min.) zdarma. Akce platí do konce května.Výběr balíčku je do konce října 2015.

Vaší lekci si rezervujte již nyní: +420 724 907 913, +420 558 431 5­49, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ZELENÁ KARTA S DAGMAR KLÁSKOVOU

Balíček 6x 50min. + hra na hřišti, vše v ceně pouhých 4.900,- Kč je určen pro ty z Vás, kteří s golfem začínáte a máte zájem získat osvědčení pro hru (hendikep 54). 

Vaší lekci si rezervujte již nyní: +420 724 907 913, +420 558 431 5­49, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

TRÉNINKOVÝ BALÍČEK S DAGMAR KLÁSKOVOU

S profesionální trenérkou Dagmar strávíte 6x individuální lekci s hrou na hřišti, vše ve zvýhodněné ceně 4.900,- Kč. Tento balíček složený z kombinace lekcí a hry je určen pro zlepšení Vaší herní kondice, s cílem zahrát kvalitnější golf s lepším herním skóre!

Vaší lekci si rezervujte již nyní: +420 724 907 913, +420 558 431 5­49, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Golf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort OstraviceGolf & Ski Resort Ostravice

 • Bouillabaise
  Domácí bujabéza se slávkami, krevatami a mořským vlkem servírovaná s domácím pečivem a šafránovou Rouille omáčkou
 • Club sendwich
  s vajíčkovou majonézou, kuřecím prsem, slaninou, šťavnatým rajčátkem a lístky salátu s hranolkami
 • Teryaki
  Kousky sous-vide vepřové panenky marinované v domácí teryaki omáčce se sezamovými semínky a lístky salátu
 • Ústřice
  Čerstvé ústřice s jemně nasekanou nakládanou šalotkou nebo molekulární citrónovou pěnou