Rezervujte si online

Jsme moc rádi, že 15.3. od 19.00 přivítáme u nás na Ostravici známého českého novináře Tomáše Etzlera.

Přijďte se ponořit do víru zážitků asijské dekády Tomáše Etzlera, vydala by na několik lidských životů. Jak vývoj Číny ovlivnila politika jednoho dítěte? Jaké je zde postavení žen? Jaký byl laureát Nobelovy ceny Liou Siao-po, nejznámější čínský disident? Máme se bát rozpínavosti Číny? Podařilo se udělat z ostrova Chaj-nan Havaj východu? Jak vznikal Etzlerův dokumentární film Nebe? Nahlédněte do života běžných Číňanů i života zahraničního novináře, který přinášel zpravodajství z totalitní země.

15.3. od 19.00 v restauraci Golf & Ski Resort Ostravice

Vstupné 250,-

Prodej vstupenek zahájen na recepci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 724 907 913

Nejen na Valentýna, ale po celý únor pro Vás máme připraveny výhodné ceny ubytování s PROMO kódem GREENINN20.

Zveme každého, kdo se rád baví, na první GOLFOVÝ BÁL na Ostravici 24.2.24 od 19.00

Využijte speciální PROMO kód GREENINN10 a užívejte si ubytování za skvělé ceny v období prosinec až leden.

Jaký dárek letos pod stromeček? Mrkněte na náš Eshop, kde najdete ideální dárek pro každého golfistu i negolfistu. 

I letos pro Vás připravujeme štědrovečerní večeři v útulném vánočním prostředí u krbu. 

Od 20.11.2023 si u nás už zahrajete za zvýhodněné zimní ceny green fee. From 20/11/2023 come & play Ostravice Golf Course for discounted winter green fee prices. 

Vážení hosté, v termínu 13.-16.11. se bude konat pravidelná údržba resortu. Mimo provoz bude v tomto období RESTAURACE, HOTEL, THAJSKÉ MASÁŽE. Stále si budeme moci ale zahrát golf za skvělé podzimní ceny, potrénovat na driving range a cvičných plochách nebo využít prostor wellness.

Zveme Vás na tradiční svatomartinské hody 9.-12.11. Přijďte k nám oslavit počátek zimy s rodinou nebo přáteli a pochutnat si na výtečném svatomartinském menu. Těšíme se na vás!

Od 23.10. si u nás zahrajete za podzimní ceny. Změna cen se týká jak green fee tak buggy. Přijďte si zahrát golf plný podzimních barev.