Rezervujte si online

Golf Resort Ostravice obklopuje celá řada přírodních, historických a volnočasových atraktivit, které jsou perfektní příležitostí, jak si pobyt užije celá rodina.

Ať už Vám nabízíme balíčky golfu, nebo nabídky spojené s relaxací, pro rodinnou zábavu nabízí Beskydy ideální útěk. Zavřete notebook, vypněte telefon a dopřejte si pár dnů zážitků se svými blízkými. Rozmazlujte se wellness procedurami, blízkými čeladenskými lázněmi, nebo zažijte něco dobrodružnějšího, s vědomím, že si děti užijí stejně tolik legrace jako vy! Určitě s dětmi nesmíte vynechat nově vybudovanou Boboffku. Otestujte si také své nervy v adrenalinovém lanovém parku v Ostravici, nebo využijte tréninkových programů Academy of Golf.

Beskydy nabízí vynikající příležitost vzít děti a přijet na rodinnou zábavu v okouzlující přírodě. Objevte beskydský venkov a zjistíte, že je ideálním místem k relaxaci a odpočinku. Nabízí vše od lesní procházky, jízdy na horském kole, lázně a SPA, po zábavu a dobrodružné aktivity – vše, co nabízí náš Region – vyberte si!

Prodloužený víkend u nás vybízí k aktivní relaxaci s celou řadou činností, které spolu s naším venkovním dětským hřištěm a blízkým lanovým parkem znamená zaručenou zábavu pro děti všech věkových kategorií. Vychutnejte si procházku na jedné z našich lesních turistických tras, nebo se osvěžte odpolední jízdou na horském kole.

S lákavým menu naší restaurace je víkend perfektní příležitostí dát dohromady rodinu a přátele a strávit čas společně u vynikajícího o­běda.

CYKLOTURISTIKA

Chystáte se k nám do Ostravice? Nezapomeňte si u nás předem objednat zapůjčení elektrokola (k dispozici v letním období) nebo si přibalte své! Okolní krajina nabízí nepřeberné množství zajímavých a atraktivních cyklotras, které Vás provedou nádhernými beskydskými údolíčky a kopci.

VÍCE K CYKLOTURISTICE

KONĚ

Zkuste vyjížďku na koních po krásné beskydské krajině v okolí golfového hřiště, nebo jízdu v ohradě jízdárny. V přímém sousedství našeho resortu se nachází farma, která se zabývá chovem koní pro rekreační a turistické využiti.

PROCHÁZKY, VÝLETY A TURISTIKA

Nádherná příroda s horskými masívy a malebnými údolími nabízí v létě ideální podmínky pro strávení dovolené. V létě zde najdete spoustu značených turistických tras, které Vás zavedou k mnoha přírodním, technickým či historickým zajímavostem.

VÍCE K PROCHÁZKÁM

PRO DĚTI

DOLNÍ OBLAST VÍTKOVICE

VÍTKOVICE MACHINERY GROUP vytvořili vpravdě unikátní projekt Nové Vítkovice, který v sobě zahrnuje revitalizovanou oblast Dolních Vítkovic, která je průmyslovým areálem s národní kulturní památkou Vysoké pece. Podařilo se tak zachovat průmyslové dědictví i pro další generace.

VÍCE O DOV

DŘEVĚNÉ KOSTELÍKY

Nikde jinde nenajdete takové množství dřevěných kostelíků než právě v Moravskoslezských Beskydech. Většina kostelíků patří k chráněným kulturním památkám a můžeme se jimi chlubit i v zahraničí.

VÍCE K DŘEVĚNÝM KOSTELÍKŮM

TECHNICKÉ MUZEUM TATRA KOPŘIVNICE

Uvidíte nejucelenější sbírku věnovanou kopřivnické vozovce, později proslavené jako fenomenální automobilka TATRA. Na šedesát osobních a nákladních automobilů ze všech etap výroby doplňují podvozky, motory, modely, designérské návrhy, trofeje ze sportovních klání, dobové fotografie a různé rarity.

VÍCE K MUZEU TATRA KOPŘIVNICE

BESKYDSKÝ PIVOVÁREK

Skutečně originální ostravický pivovar, kde se pivní speciály vaří výhradně z původních surovin z čisté beskydské vody, moravských sladů a žateckých chmelů.

VÍCE O PIVOVÁRKU

 SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

ADRENALIN

KOUPALIŠTĚ, AQUA-PARKY A VODNÍ NÁDRŽE

ZOO

HRADY, ZÁMKY A MUZEA

ZÁBAVA A NÁKUPY

INFORMACE O MORAVSKOSLEZSKÉM REGIONU

DOPRAVNÍ INFORMACE