Rezervujte si online

Golf je hra o přesnosti a trpělivosti, test mysli, rovnováhy a techniky. Sport, který vytváří jedinečnou chuť zlepšovat se na každém stupni - od začátečníků až po profesionální hráče. Skvělá volba pro celé rodiny. Je spojený s pobytem v přírodě a na čerstvém vzduchu. I proto se těší velké popularitě, kterou si čím dál tím více získává mezi širokou veřejností. Objevte krásné prostředí golfových hřišť Ostravice a Kaskády, golfovou akademii, fascinující ubytovaní přímo na greenu, gastronomii plnou chutí, profesionální trenéry a kvalitní služby těchto rezortů. Golf je přátelský, vysoce návykový a rychle si vás získá. Nezapomeňte na golfových hřištích používat také svoji Gopass kartu a využívat s tím spojené výhody. Vítejte na greenu.

 

tmr golf banner 815x325

NOVINKA! ROČNÍ ČLENSTVÍ GC OSTRAVICE BEZ VSTUPNÍHO POPLATKU.

Malý krok pro klub, velký skok pro golfisty.

VÍCE INFORMACÍ

 

golf sezonka

GOLFOVÁ SEZÓNKA

Golf-sezónka Vám umožní hrát a čerpat své hry na všech 5 hřištích TMR (Kaskáda, Ostravice, Olomouc, Skalica, Kunětická Hora) zcela rovnocenně a zcela bez omezení a podmínek.

Nabízíme dvě varianty golfové sezónky.

Více informací

 

zacnete s golfem

ZAČNĚTE S GOLFEM

Chcete začít s golfem a nevíte jak na to? Není nic jednoduššího. Vyberte si z nabídky pro začátečníky. Poznejte levný, zábavný a jednoduchý způsob, jak se naučit hrát golf. Přinášíme Vám ucelený a zábavný program, který jde vstříc Vašim golfovým začátkům

Více informací