Rezervujte si online

Golf je hra o přesnosti a trpělivosti, test mysli, rovnováhy a techniky. Sport, který vytváří jedinečnou chuť zlepšovat se na každém stupni - od začátečníků až po profesionální hráče. Skvělá volba pro celé rodiny. Je spojený s pobytem v přírodě a na čerstvém vzduchu. I proto se těší velké popularitě, kterou si čím dál tím více získává mezi širokou veřejností. Objevte krásné prostředí golfových hřišť Ostravice a Kaskády, golfovou akademii, fascinující ubytovaní přímo na greenu, gastronomii plnou chutí, profesionální trenéry a kvalitní služby těchto rezortů. Golf je přátelský, vysoce návykový a rychle si vás získá. Nezapomeňte na golfových hřištích používat také svoji Gopass kartu a využívat s tím spojené výhody. Vítejte na greenu.

ROČNÍ ČLENSTVÍ GC OSTRAVICE BEZ VSTUPNÍHO POPLATKU

Malý krok pro klub, velký skok pro golfisty.

VÍCE INFORMACÍ

GOLFOVÁ SEZÓNKA

Golf sezónka Vám umožní hrát a čerpat své hry na všech 6 hřištích TMR Kaskáda, Ostravice, Olomouc, Skalica, Kunětická Hora, New Course Čeladná zcela rovnocenně a zcela bez omezení a podmínek.

Nabízíme dvě varianty golfové sezónky.

Více informací

zacnete s golfem

ZAČNĚTE S GOLFEM

Chcete začít s golfem a nevíte jak na to? Není nic jednoduššího. Vyberte si z nabídky pro začátečníky. Poznejte levný, zábavný a jednoduchý způsob, jak se naučit hrát golf. Přinášíme Vám ucelený a zábavný program, který jde vstříc Vašim golfovým začátkům

Více informací