Rezervujte si online

Golf je hra o přesnosti a trpělivosti, test mysli, rovnováhy a techniky. Sport, který vytváří jedinečnou chuť zlepšovat se na každém stupni - od začátečníků až po profesionální hráče. Skvělá volba pro celé rodiny. Je spojený s pobytem v přírodě a na čerstvém vzduchu. I proto se těší velké popularitě, kterou si čím dál tím více získává mezi širokou veřejností. Objevte krásné prostředí golfových hřišť Ostravice a Kaskády, golfovou akademii, fascinující ubytovaní přímo na greenu, gastronomii plnou chutí, profesionální trenéry a kvalitní služby těchto rezortů. Golf je přátelský, vysoce návykový a rychle si vás získá. Nezapomeňte na golfových hřištích používat také svoji Gopass kartu a využívat s tím spojené výhody. Vítejte na greenu.

 

Start

Start

Chcete začít s golfem a nevíte jak na to? Není nic jednoduššího. Vyberte si z nabídky pro začátečníky. Golf si můžete také vyzkoušet jednorázově díky lekcím nebo využít kurzy profesionálních trenérů. Všechno vám vysvětlíme a golf si zaručeně zamilujete. V případě, že se rozhodnete hrát golf pravidelně, jsou pro vás zde připravené kurzy, ve kterých získáte zelenou kartu (zkouška způsobilosti hry na golfovém hřišti).

Více informací

 

Play

Play

Hraješ golf a chceš si zahrát na top hřištích v ČR? Nabízíme Ti hrát na mistrovských hřištích v kombinaci mistrovské 18 na Ostravici nebo výběr ze tří 9- ti jamkových hřišť na Kaskádě. Všechna naše hřiště jsou vybavena kvalitními cvičnými plochami. Pro zkvalitnění tréninku můžeš využít i golfové akademie, na kterých můžeš procvičit krátkou hru. Díky poloze hřiště na Ostravici můžeš využít ke hře golfovou kárku (buginu). Teď už stačí, jen dorazit.

Více informací

 

Stay

golf nabidky stay

Ubytujte se přímo v nádherném přírodním prostředí golfového hřiště, které je oázou zeleně a pohody. V nabídce jsou pobytové balíčky vhodné pro úplné začátečníky až po zkušené golfisty. Vyberte si pobytový balíček podle svých představ.

Více informací