Rezervujte si online

Golf & Ski Resort Ostravice jako jeden z předních golfových resortů České republiky opět stojí na počátku zásadních změn, které čekají český golf. Do golfového oboru vstupuje společnost Tatry Mountain Resorts, a.s.,která patří mezi největší společnosti v oboru cestovního ruchu v Evropě. TMR v tuto chvíli spravuje mnoho lyžařských středisek, zábavních center a aquaparků na Slovensku, České republice, Polsku a Rakousku. 

Ostravice tedy získává nového provozovatele a je tak první akvizicí společnosti TMR ve svém oboru, ale jistě ne poslední. Do českého golfu tak vstupuje nový významný hráč a revoluce začíná 1.11.2018 na Ostravici.  

Tato změna provozovatele neznamená v tuto chvíli pro členy Ostravických golfových klubů, ani pro zákazníky resortu žádnou významnou změnu. Do budoucna ale otevírá cestu k zásadním investicím na Ostravici a postupnému rozšiřování a zkvalitňování služeb celého resortu, stejně jako výhod pro členy klubů.

Tým Ostravice Vám tak i nadále zůstavá plně k dispozici v nezměněném složení jak jste byli zvyklí a těšíme se na mnoho skvělých zážitků v našem resortu. 

Jan Kastner
manažer Golf & Ski Resortu Ostravice