Rezervujte si online

Dámská devítijamková tour na STB body. Po sportovních výkonech se všechny hráčky setkají v restauraci nebo na terase u dezertu s vynikající kávou a přátelskou atmosférou!

Ostravice Open Series 2024 se blíží! Termíny jsou vypsány a je možné se přihlásit. Opět přicházíme s oblíbenou a hojně navštěvovanou celoroční sérií turnajů pod souhrnným názvem OSTRAVICE OPEN SERIES 2024.

Trénujte s akreditovaným trenérem světové akademie Stack and Tilt GONZALO SÁNCHÉZEM na Ostravici!

V letošním roce se můžete těšit na nový tréninkový program pro všechny mladé golfové talenty. Lekcemi Vás provází profesionální trenérka Sandra Jantová.

Využijte v dubnu PROMO kód GREENINN20 a ubytujte se za skvělé ceny od neděle do pátku.

Zapojte své členství do soutěže! Odstartujte letos golfovou sezónu dřív, kupte si u nás členství a zapojte se do soutěže o hodnotné ceny, kterou pro vás pořádá TeeTime ve spolupráci s Golf Lab a Golf Digest.
Buďte odměněni za to, že jste členy klubu.
Cen je spousta a šance na výhru je vysoká!

Jsme moc rádi, že 15.3. od 19.00 přivítáme u nás na Ostravici známého českého novináře Tomáše Etzlera.

Přijďte se ponořit do víru zážitků asijské dekády Tomáše Etzlera, vydala by na několik lidských životů. Jak vývoj Číny ovlivnila politika jednoho dítěte? Jaké je zde postavení žen? Jaký byl laureát Nobelovy ceny Liou Siao-po, nejznámější čínský disident? Máme se bát rozpínavosti Číny? Podařilo se udělat z ostrova Chaj-nan Havaj východu? Jak vznikal Etzlerův dokumentární film Nebe? Nahlédněte do života běžných Číňanů i života zahraničního novináře, který přinášel zpravodajství z totalitní země.

15.3. od 19.00 v restauraci Golf & Ski Resort Ostravice

Vstupné 250,-

Prodej vstupenek zahájen na recepci Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 724 907 913

Nejen na Valentýna, ale po celý únor pro Vás máme připraveny výhodné ceny ubytování s PROMO kódem GREENINN20.

Zveme každého, kdo se rád baví, na první GOLFOVÝ BÁL na Ostravici 24.2.24 od 19.00

Využijte speciální PROMO kód GREENINN10 a užívejte si ubytování za skvělé ceny v období prosinec až leden.