Rezervujte si online

c Marek Hajkovsky foto OSTRAVICE GOLF 2019 114

 

AKTIVITY PRO VOLNÝ ČAS

Golf Resort Ostravice obklopuje celá řada přírodních, historických a volnočasových atraktivit, které jsou perfektní příležitostí, jak si pobyt užije celá rodina.

Beskydy nabízí vynikající příležitost vzít děti a přijet na rodinný výlet v okouzlující přírodě. Objevte beskydský venkov, který je ideálním místem k relaxaci a odpočinku. Nabízí vše od lesní procházky, jízdy na horském kole, lázně a SPA, po zábavu a dobrodružné aktivity – vše, co nabízí náš Region – vyberte si!

Prodloužený víkend u nás vybízí k aktivní relaxaci s celou řadou činností, které spolu s naším venkovním dětským hřištěm a blízkým lanovým parkem představuje zaručenou zábavu pro děti všech věkových kategorií. Vychutnejte si procházku na jedné z našich lesních turistických tras, nebo se osvěžte odpolední jízdou na horském kole či elektrokole.

DOLNÍ OBLAST VÍTKOVICE

VÍTKOVICE MACHINERY GROUP vytvořili vpravdě unikátní projekt Nové Vítkovice, který v sobě zahrnuje revitalizovanou oblast Dolních Vítkovic, která je průmyslovým areálem s národní kulturní památkou Vysoké pece. Podařilo se tak zachovat průmyslové dědictví i pro další generace.

VÍCE O VÍTKOVICÍCH

 

DŘEVĚNÉ KOSTELÍKY

Nikde jinde nenajdete takové množství dřevěných kostelíků než právě v Moravskoslezských Beskydách. Většina kostelíků patří k chráněným kulturním památkám a můžeme se jimi chlubit i v zahraničí.

VÍCE K DŘEVĚNÝM KOSTELÍKŮM

TECHNICKÉ MUZEUM TATRA KOPŘIVNICE

Uvidíte nejucelenější sbírku věnovanou kopřivnické vozovce, později proslavené jako fenomenální automobilka TATRA. Na šedesát osobních a nákladních automobilů ze všech etap výroby doplňují podvozky, motory, modely, designérské návrhy, trofeje ze sportovních klání, dobové fotografie a různé rarity.

VÍCE K MUZEU TATRA KOPŘIVNICE

BESKYDSKÝ PIVOVÁREK

Skutečně originální ostravický pivovar, kde se pivní speciály vaří výhradně z původních surovin z čisté beskydské vody, moravských sladů a žateckých chmelů.

VÍCE O PIVOVÁRKU

PROCHÁZKY

Nádherná příroda s horskými masívy a malebnými údolími nabízí v létě ideální podmínky pro strávení dovolené. V létě zde najdete spoustu značených turistických tras, která vás zavedou k mnoha přírodním, technickým či historickým zajímavostem.

VÍCE K PROCHÁZKÁM

CYKLOTURISTIKA

Chystáte se k nám na Ostravice? Nezapomeňte si předem rezervovat zapůjčení našich elektrokol (možnost zapůjčení v letním období - nutno rezervovat na recepci). Okolní krajina nabízí nepřeberné množství zajímavých a atraktivních cyklotras, které Vás provedou nádhernými beskydskými údolíčky a kopci.

VÍCE K CYKLOTURISTICE

KONĚ

Zkuste vyjížďku na koních po krásné beskydské krajině v okolí golfového hřiště, nebo jízdu v ohradě jízdárny. V přímém sousedství našeho resortu se nachází farma, která se zabývá chovem koní pro rekreační a turistické využiti.

SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ

ADRENALIN

KOUPALIŠTĚ, BAZÉNY A AQUA-PARKY   

  • www.aquapark-olesna.cz                                                                                   
  • www.sepetna.cz                                                                                                
  • www.roznov.cz

HRADY, ZÁMKY A MUZEA

HIPPOTURISTIKA

KAM NA VÝLET - TURISTIKA

ZÁBAVA A NÁKUPY

INFORMACE O MORAVSKOSLEZSKÉM REGIONU

DOPRAVNÍ INFORMACE