Rezervujte si online

Libor Krestan photo

 

 

 

 

 

 
LIBOR KŘESŤAN

FULL QUALIFIED GOLF PROFESSIONAL, ČLEN PGAC

Od roku 2005 jsem členem PGA, kde jsem dosáhl kvalifikace Golf Professional závěrečnou zkouškou složenou v roce 2007. Jsem trenérem licence „B“ - studiem FTVS (Fakulty Tělesné Výchovy a Sportu) Karlovy Univerzity v Praze. Jako profesionál nabízím své zkušenosti coby osobní trenér, a to nejen pokročilým golfistům, ale i začátečníkům. Své know how předávám golfuchtivým dětem i dospělým. Golfové začátky vysvětluji svým žákům trpělivě, s citem a rád. Od listopadu 2014 působím rovněž jako HEAT Program Instruktor – Instruktor kondiční chůze. V roce 2017 jsem se stal školitelem kondiční chůze a v témže roce i trenérem EMS (elektrické stimulace svalů). V roce 2018 jsem absolvoval kurz instruktor fitness.

Rád předávám své vědomosti a zkušenosti lidem, kteří mají zájem se dále rozvíjet a posouvat stejně jako já. Pokud tedy chcete začít s golfem, ať už ze svého osobního zájmu nebo potřebujete tento sport ovládat proto, že mu Vaši obchodní partneři holdují, začněte s osobním trenérem. Tak se naučíte jak správně držet hůl, jak odehrát míč, jak se oblékat a jaká jsou pravidla golfu. Jako trenér Vám mohu předat zkušenosti v oblasti golfového švihu, pravidel golfu, course managementu a videoanalýzy Vaši golfové hry na vysoké úrovni.


Sandra Jantova photo

SANDRA JANTOVÁ

FULL QUALIFIED GOLF PROFESSIONAL, ČLENKA PGAC

Jsem členkou české PGA. Golfu se věnuji již od roku 1999. Pět let jsem působila v reprezentačním týmu ČR. Vyhrála jsem množství turnajů a to nejen v České republice, ale také v Polsku, Dánsku a Norsku. V roce 2002 jsem se stala mistryní České republiky a v letech 2004 a 2005 dvojnásobnou mistryní Polska. Zároveň se mi podařilo vyhrát Amatér Golf Tour v Česku. 

Své zkušenosti chci předávat a už pár let předávám všem golfovým nadšencům. 

Sandry Jantová 607 793 311.


Dagmar Klásková photo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAGMAR KLÁSKOVÁ 

FULL QUALIFIED GOLF PROFESSIONAL, ČLENKA PGAC

Milí golfoví přátelé, jmenuji se Dagmar Klásková a golfu se věnuji od roku 1998. Kurz cvičitele golfu jsem absolvovala v roce 2004, v současnosti jsem profesionální golfistkou od roku 2009, členkou PGA. Na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK Praha jsem prošla výcvikem, abych se mohla stát profesionální golfovou trenérkou licence B a můj zájem o pohyb mě dovedl na stejné škole k absolvování kurzu Jógy a jógové terapie licence A, což mi umožňuje dívat se na tělo z různých úhlů pohledu a šetrně ke zdraví. Mám mnohaleté zkušenosti s golfovým tréninkem dětí i dospělých. Pokud chcete začít s golfem či vylepšit svou golfovou hru, neváhejte mne kontaktovat, s radostí se  s Vámi podělím o své zkušenosti.


jindrich byrtus photo

JINDŘICH BYRTUS 

CVIČITEL, VEDOUCÍ TRÉNINKOVÉHO CENTRA MLÁDEŽE GC OSTRAVICE

Vážení golfoví přátelé, jmenuji se Jindřich Byrtus, jsem absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu UK Praha a pracuji přibližně 25 let
v oblasti sportu jako trenér a učitel. V roce 2007 jsem založil Dětskou golfovou akademii na nově otevřeném hřišti v Ostravici a absolvoval kurz cvičitele golfu. Díky svým mnohaletým zkušenostem s výukou dětí a mládeže působím jako vedoucí Tréninkového centra mládeže GC Ostravice, kde úzce spolupracuji s našimi trenéry Liborem Křesťanem a Dagmar.