Rezervujte si online

img 1

LIBOR KŘESŤAN

FULL QUALIFIED GOLF PROFESSIONAL, ČLEN PGAC

Od roku 2005 jsem členem PGA (Profesionální Golfové Asociace), kde jsem dosáhl kvalifikace Golf Professional závěrečnou zkouškou složenou v roce 2007. Jsem trenérem licence „B“ - studiem FTVS (Fakulty Tělesné Výchovy a Sportu) Karlovy Univerzity v Praze. Jako profesionál nabízím své zkušenosti coby osobní trenér, a to nejen pokročilým golfistům, ale i začátečníkům. Své know how předávám golfuchtivým dětem i dospělým. Golfové začátky vysvětluji svým žákům trpělivě, s citem a rád. Od listopadu 2014 působím rovněž jako HEAT Program Instruktor – Instruktor kondiční chůze. V roce 2017 jsem se stal školitelem kondiční chůze a v témže roce i trenérem EMS (elektrické stimulace svalů). V roce 2018 jsem absolvoval kurz instruktor fitness. Rád předávám své vědomosti a zkušenosti lidem, kteří mají zájem se dále rozvíjet a posouvat stejně jako já. Pokud tedy chcete začít s golfem, ať už ze svého osobního zájmu nebo potřebujete tento sport ovládat proto, že mu Vaši obchodní partneři holdují, začněte s osobním trenérem. Tak se naučíte jak správně držet hůl, jak odehrát míč, jak se oblékat a jaká jsou pravidla golfu. Jako trenér Vám mohu předat zkušenosti v oblasti golfového švihu, pravidel golfu, course managementu a videoanalýzy Vaši golfové hry na vysoké úrovni.

 

foto Klaskova

DAGMAR KLÁSKOVÁ 

FULL QUALIFIED GOLF PROFESSIONAL, ČLENKA PGAC

Milí golfoví přátelé, jmenuji se Dagmar Klásková a golfu se věnuji od roku 1998. Kurz cvičitele golfu jsem absolvovala v roce 2004, v současnosti jsem profesionální golfistkou od roku 2009, členkou Profesionální golfové asociace. Na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK Praha jsem prošla výcvikem, abych se mohla stát profesionální golfovou trenérkou licence B a můj zájem o pohyb mě dovedl na stejné škole k absolvování kurzu Jógy a jógové terapie licence A, což mi umožňuje dívat se na tělo z různých úhlů pohledu a šetrně ke zdraví. Mám mnohaleté zkušenosti s golfovým tréninkem dětí i dospělých. Pokud chcete začít s golfem či vylepšit svou golfovou hru, neváhejte mne kontaktovat, s radostí se  s Vámi podělím o své zkušenosti.

Snímek obrazovky 2018 04 14 v 17.22.09

JINDŘICH BYRTUS 

CVIČITEL, VEDOUCÍ TRÉNINKOVÉHO CENTRA MLÁDEŽE GC OSTRAVICE

Vážení golfoví přátelé, jmenuji se Jindřich Byrtus, jsem absolventem Fakulty tělesné výchovy a sportu UK Praha a pracuji přibližně 25 let v oblasti sportu jako trenér a učitel. V roce 2007 jsem založil Dětskou golfovou akademii na nově otevřeném hřišti v Ostravici a absolvoval kurz cvičitele golfu. Díky svým mnohaletým zkušenostem s výukou dětí a mládeže působím jako vedoucí Tréninkového centra mládeže GC Ostravice, kde úzce spolupracuji s našimi trenéry Liborem Křesťanem a Dagmar.