Rezervujte si online

Tréninkové centrum v Ostravici nabízí prostor pro golfisty všech výkonností, od začátečníků po zkušené hráče. Centrum disponuje velkorysým zázemím:

      1. 300 m dlouhým driving range

      2. Putting greenem

      3. Chipping greenem

      4. Cvičnými bankry

      5. Tréninkovou 3 PAR jamkou.

Trenéři Vám nabídnou výuku golfu a konzultace všech aspektu golfové hry s využitím moderních technologií, v dokonalém prostředí pro trénink této nádherné hry.

Ostravice Academy of Golf je založena za účelem pomoci pokročilým golfistům vyřešit své herní nedostatky a nováčkům osvojit si správné návyky všech aspektů golfové hry. U nováčků je velice důležité od počátku trénovat s kvalitním trenérem, protože odstraňování osvojených zlozvyků, naučených na základě dobře míněných rad přátel nebo z youtube, může být časově i finančně podstatně náročnější než dát si od začátku několik lekcí s trenérem.

Ne každý má ambici stát se profesionálním nebo slavným hráčem. Čeho ale můžete dosáhnout, je využití vašeho maximálního potenciálu, aby se pro Vás golf stal opravdu zábavou.

DRIMG 20180807 090759Golf & Ski Resort Ostravice

 

PROČ TRÉNOVAT PRÁVĚ U NÁS?

 1. Ideálně dostupné prostředí pro výuku veškerých praktických i teoretických aspektu hry golfu.
 2. Intenzivně pracujeme na všech článcích hry: od krátké hry k Vaší dlouhé hře. Od zavedení rutiny před každým švihem až po definování strategie, jak zahrát další kolo lépe.
 3. K výuce poskytujeme kvalitní tréninkové pomůcky. K dispozici jsou hole pro Vaši potřebu, nové drivingové míče, speciální odpalovací rohože, video analýza, kryté kóje...
 4. Používáme nejmodernější technologie pro sledování a měření Vašeho výkonu a progrese.
 5. Věříme, že nejlepší výsledky jsou dosaženy, když je trénink tak osobní jak je to jen možné.
 6. Vždy Vám proto budou naši trenéři na dosah...

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS

 1. Individuální lekce – 25 min., 50 min. a intenzivní 3 hodinové lekce golfu
 2. Tréninkové balíčky – Krátká hra pitching a bukery (6 hodin), Krátká hra putting a chipping (6 hodin), aj.
 3. Lekce na golfovém hřišti – 3 nebo 9 jamek s trenérem k dosažení lepších výsledku z Vaší hry na hřišti a k zavedení několika základních principů, jež jsou pro Vaši hru nutné. Trenéři Vám vysvětlí, jak sestavit hrací plán, vybrat správnou hůl, jak utvářet svou rutinu před každým odpalem a jak zlepšit Vaši koncentraci.
 4. Třídenní škola golfu – pravidelné akademie golfu, které nabídnou 9 hodin výuky ve trech dnech pokrývající veškeré aspekty hry golfu:
  • Dlouhá hra (krátká železa, dlouhá železa, dřeva),
  • Krátká hra (Putting, Chipping, Pitching, Bunker),
  • Stručná prezentace pravidel golfu a etikety, Video analýza

Kompletní nabídku tréninkových balíčků naleznete zde