Rezervujte si online

2.png

 

Zaujal Vás golf a chcete se stát plnohodnotným golfistou, získat zelenou kartu, hrát na všech hřištích bez omezení, zúčastnit se svého prvního turnaje nebo si to chcete prostě jen vyzkoušet?

Pak máte skvělou příležitost, protože od 1.6.2020 pro Vás máme nově profesionálního golfového trenéra Libora Křesťana, který Vám nabídne lekce všech aspektů golfové hry s využitím letitých zkušeností, moderních technologií, a jak sám často říká, vše Vám vysvětlí trpělivě, s citem a rád.

U nováčků je velice důležité od počátku trénovat s kvalitním trenérem, protože odstraňování osvojených zlozvyků, naučených na základě dobře míněných rad přátel nebo z youtube, může být zdravotně nejen velmi nebezpečné, ale také časově i finančně podstatně náročnější než si dát od začátku několik lekcí s trenérem. Váš golfový začátek a hlavně zážitek podtrhne dokonalé prostředí Beskyd. 

Pokročilým golfistům Libor nabídne konzultace pro efektivní zlepšení pohybových vzorů, jednotlivých fázi odpalu, vyřeší jejich herní nedostatky a pomůže využít maximální herní potenciál.

Všechny možnosti golfových lekcí, tréninkových balíčků a ceny najdete zde.